Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [avatar] Ocena Mojego Avataru
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
ano
Proszę o ocenę mojego nowego avataru. Zdjęcie robiłem cyfrówką podczas reinstalacji systemu.
5 razy próbowałem wpisać format C: (na różne sposoby) ale wogóle to nie działało worriedsmiley.gif . Na szczęście później mi się udało sformatować Windowsa bez większych problemów smile.gif
PMadej
ciekawe co głupszego jeszcze wymyślisz ... zamykam
scanner
Kpiny, czy co?
Może sygnaturkę też Ci ocenić?


____
Update:
Jako że PMadej poprosił mnie o zajęcie stanowiska w sprawie zamknięcia bieżącego tematu, stwierdzam co nastepuje:

W pełni popieram decyzje zamknięcia wątku. Poziom postów na forum od jakiegoś czasu zauważalnie spada, co mniędzy innymi skutkuje postami takimi jak otwierajacy ten watek.
Ocena avataru miałaby jakikolwiek sens, gdyby rzeczywiscie było widac wkład i pracę wykonaną w jego stworzenie. Wykonaie fatalnej jakości zdjęcia monitora z nieczytelnym tekstem i oczekiwanie, że ktoś to oceni wyraźnie pokazuje, że autor wątku po prostu się nudzi. Gdyby avatar miał był skomplikowanym PixelArtem, renderingiem lub innym elementem o skomplikowaniu większym niż złamana wykałaczka, wątek miałby jakaś wartość. Tak niestety nie jest.
Proponuję zatem, aby autor zajął się czymś pożyteczniejszym niż zaśmiecanie forum.

Od mojego zdania i decyzji PMadeja przysługuje prawo odwołania się do pozostałych członków Zarządu php.PL lub do Administratora (dragossani)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.