
Otóż z tego co na necie wyczytałem w tamatach > NADPISAŁ MI SIĘ PLIK POMÓŻCIE itd. Zawsze pada jedna ta sama odpowiedź "Nie da się".
Tylko dlaczego się nie da, przywrócić poprzedniego pliku ? Podobno jak zformatujemy dysk możemy przywrócić jego starą zawartość .. możemy przywrócić usunięty plik, ale już nadpisany nie..
Jeżeli cos F00 zostało zastąpione na F01 to dlaczego nie może to być znów F00 ?
Może jednak istnieje taki sposób chodź pewno nie łatwy do osiągnięcia aby np.przywrócić poprzednią kopię pliku z przed jego nadpisania,skoro już teraz można stwierdzić które alokacje pamięci zostały zastąpione przez co, a juz wiedząc co było wcześniej (jakoś trzeba do tego dojść) dało by się cofnąć tę operację?

Może ktoś z was mógłby podjąć się stworzeniem takiego programu który zrewolucjonizował by rynek i pomógł setkom ludziom piszących o pomoc na forach

no bo nie wierzę w coś takiego że się nie da czegoś zrobić..