Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt/www] kamieniarstwo
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
pion
Oddaje wam do oceny moje najnowsze dzielo ;). Chodzi mi przede wszystkim o ocene samego skryptu, co o nim sadzicie, jak wyglada ergonomia. Odnosnie grafiki: rowniez mozecie sie wypowiedziec na jej temat, aczkolwiek nie jest ona w pelni mojego autorstwa (tj. nanioslem pewne poprawki na dostarczony lay).
O co chodzi w zalozeniach serwisu? Frima rejestruje sobie konto. Otrzymuje 3 podstrony: O firmie, Oferta, Kontakt - moze edytowac ich zawartosc. Moze dodac takze logo swojej firmy (widoczne w O firmie) oraz 3 zdjecia (Oferta).
Mam nadzieje, ze wam sie spodoba i ze wykupicie sobie konta gdy strona bedzie odpalona juz na wlasciwym serwerze :D (na razie sa to fazy poprawek & testow).
Adres:

http://www.delta.czeladz.pl/phpion/kamieniarstwo

Do calosci jest takze dolaczony Panel Admina (glownego), dzieki ktoremu mozna blokowac/odblokowac wybrane konta, usuwac konta. W nim takze widac czy dane konto jest zalozone na okres testowy czy tez ma wykupiony pakiet (patrz: zasady i cennik :)) i ile dni pozostalo do wygasniecia konta.

Z gory dzieki za KONSTRUKTYWNE opinie i spostrzezenia.

phpion

PS: w spisie firm wyswietlane sa na razie po 3 firmy na stronie - zeby lepiej zobrazowac podzial na strony. Gdy firm bedzie wieciej zmini sie limi wywietlania. Konto Pion Ltd. jest w pelni 'wypelnione' <- tak to mniej wiecej bedzie wygladalo :)
invx
brak sprawdzania poprawnosci niekturych pul np. NIP-u, lay ubogi, bardzo ubogi, te fotki w topie nie wiem czemu, maja sluzyc, wygladaja jak by mialy z 15 lat. Wypadaly by dodac jakis edytor z WWW. NIe wiem czy jest sens robic cos takiego.
pion
- brak sprawdzania - wyszedlem z zalozenia, ze jezeli ktos chce zalozyc tutaj konto to nie bawi sie w wpisywanie falszywych danych - zreszta potem wszystko jest sprawdzane
- lay ubogi - taki mial byc, taki otrzymalem
- fotki w topie: sa to fotki zawarte w wyroznionej ofercie i osobniki na nich nie maja 15 ale 20&19 lat (tak dla scislosci)
- edytor www - najszybszy edytor www to notatnik... stad zwykle pole textarea
- jest sens
invx
Cytat
i osobniki na nich nie maja 15 ale 20&19 lat (tak dla scislosci)

nie chodzi mi o osobniki na fotkach tylko o same fotki ile maja lat smile.gif

Cytat
edytor www - najszybszy edytor www to notatnik... stad zwykle pole textarea

hmmmm... dla osub tworzacych "zawodowo" stronki pewni tak, ale budujac taki serwis trzeba wyjsc z zalozenia ze osoba ktura zdecyduje sie na oferte tego serwisu nie bedzie znala HTML'a dlatego rozwiazanie jest nie najlepsze.
pion
:) Wiec fotka (ja) ma ok. roku (ale slaby skaner :( ), a fotka druga (nie_ja) ma ze 3 miesiace :). Tak w ramach informacji.
A co do edytora. Ogolnie zalozenie jest takie, zeby ludziki nie mogly zbyt wiele mieszac, zeby nie rozwalic struktory strony. Nie wiem zreszta czy nie wylaczyc obslugi HTMLa zeby ograniczyc mozliwosc modyfikacji do samego textu - bez zdanych bajerow.
Dzieki serdeczne za zainteresowanie tematem!
PMadej
nie bardzo co tu oceniac ogolnie projekt nieciekawy wizualnie, zeby nie powiedziec odpychajacy.
co do skryptu to to jest poprostu stronka z wizytowkami firm ... moze troszeczke bardziej rozbudowane.
wymiana1
Witam
Polecam firmę [zmoderowano] która specjalizuje się w usługach kamieniarskich. W ofercie swojej posiada m.in [zmoderowano] oraz rzeźby ogrodowe .Mają wykwalifikowaną kadrę pracowniczą która jest jedyna w swoim rodzaju i dba o każdy szczegół podczas wykonywania swoich prac.Naprawdę polecam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.