Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt + grafa]fgarden.net
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Puciek
Prosiłbym o ogólną ocenę działania skryptu oraz grafiki. jest to wersja beta, z niedostosowanym forum i brakiem tekstu, lecz liczę że wynajdziecie bugi skryptowe smile.gif

Niech stanie się zaduch winksmiley.jpg http://fgarden.e6.pl
matys
Mi się podoba stronka i głównie temat. Lubie fantasy wiec z niecierpliwością czekam na zapełnienie działu książki i filmy w recenzjach;)
Jojo
1. W Operze i Mozilli grafika nieco się rozjeżdża.
2. W Operze nieczytelna treść newsa (czarna czcionka).
3. W Mozilli pojawiają się ramki dookoła loga i guzików obok niego.
4. Validator wywala pełno błędów (nawet doctype nie masz zdefiniowanego).
To była lista problemów, a teraz moja subiektywna ocena wyglądu: Jestem na tak smile.gif Może gdzieniegdzie inaczej dobrałbym kolory ale ogólnie spoko. Popracuj tylko nad zgodnością z innymi niż IE przeglądarkami i będzie cacy.
invx
forum jak by nie z tego servisu, przynajmniej kolorystyke zmien, a:hover mi sie nie podoba, podobnie z napisami w menu, reszta OK, 6/10, bo tematyka mi nie odpowiada winksmiley.jpg
matys
invx
Mam takie pytanie, przeglądnąłem kilka topiców w tym dziale i w każdej ocenie mowisz"a hover mi sie nie podoba", moze powiedzialbys jak to zmienic zeby Tobie się podobało bo tylko wymieniasz te 2 słowa;)
invx
nie tylko te 2, ocena a:hover jest tylko czesciom mojej wypowiedzi. az ze mi sie nie podoba to znaczy, ze mi sie nie podoba smile.gif, rzecz wzgledna, ja bym preferowal z jakiegos ciemnego linku verdana napisanego, zrobic podkreslenie, i jakies lekkie rozjasnienie, ale nie od razu tecza albo bialy.
kalinowski
te linki min. forum sa malo widoczne biggrin.gif
gdzybys nie napisal ze jest forum i nie poszukal bym dluzej to nie znalazl bym biggrin.gif zrob moze jasniejszy troche napis zeby byl byrdziej widoczny

a ogolnie 6/10
SonGoace
Ogólnie wszystkie elementy są spoko - ale po złożeniu ich w całośc strona prezentuje się średnio ! moja ocena 7 na 10
Puciek
Dopra przekazałem wszystko grafikowi(dodatkowo kopnąłem w żyć tongue.gif) i czekam aż coś wypracuje
shpyo
/ troche sie top rozjezdza (ta pani po prawej stronie ma przerwe tongue.gif)
/ te tabelki, czy cos (jak by metal) za duzo to jest i psuje wyglad strony (proporcje)
/ wypelnilbym ta pustke miedzy tym metalem (gora i dol)
/ wywal z tych obrazkow na gorze samej (wiesci, mieszkancy ...itp) te obwodki, brzydko sie komponuje

Natomiast bardzo podoba ja mi sie te ikonki działow "goscie" , "slowa" itp

ogolnie nie jest zle, ale strone trzeba dopiescic biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.