Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www]Ocena laya
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
qrooel
Witam,
chciałbym żebyście cenili lay dla firmy zajmującej się audytami energetycznymi.
Adres do Laya.

Pozdrawiam
r4xz
cień drażni, a raczej jego zastosowanie. trochę mało to naturalne, że każdy element niezależnie od swojego położenia ma taki sam cień.
pain3hp
cienie bez sensu, psuja caly wyglad, zmienność perspektyw tu panuje, chaos ogólny
Tomplus
Ja nie uważam że jest chaotyczna, ale myślę że nie muszą odlatywać te grafiki na ciemnym tle.

Dodatkowo będe się czepiał tych grafik... mam nadzieję że nie są już na stałe, bo jeżeli to firma energetyczna to cieknący kran nie pasuje, a symbol guzika POWER też nie jest zgodny z trendem pozostałych grafik.

Dodatkowo spróbuj aby była nazwa firmy w pełnej krasie a pomiędzy nazwami logo, to CE.
CENTRUM [CE] ENERGETYCZNE

albo [CE] CENTRUM ENERGETYCZNE

zordon
jak wyżej, popraw te cienie bo nie pasują

ponadto wydaje mi się, że trochę zbyt monotonne te kolory. Parę drobnych elementów w żywszym kolorze np w okolicy tych ikon na pewno rozjaśniło, rozweseliłoby stronę

Poza tym w okolicy topu zbyt pusto. Dodaj tam jakiś szczegółów po bokach logo, lub nazwę firmy, jakieś hasło przewodnie czy coś podobnego.
A tak poza tym to przejrzyście, estetycznie. Do pokazywania dodałbym w tych ramkach jakieś przykładowe zdjęcia, bo mogłyby zasadniczo zmienić podejście oceniających (bez nich jak wspominałem jest zbyt pusto i monotonnie)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.