Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Design]Progsy.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Tobi
Witam

Chciałbym Was wszystkich prosić bardzo serdecznie o ocenę pracy, która znajduje się pod linkiem http://strefai.7net.pl/progs/index.html

Zapraszam do oceny...
wassago
:arrow: strona nie wyroznia sie calkowicie niczym z posrod setek innych o tej samej tematyce.
:arrow: wortalowka
:arrow: dobor kolorow - mierny
:arrow: pod MOZILLA widac zle dobrane kolory
:arrow: w naglowku, odbiciu widac goscia robiacego zdjecie :wink:
Bakus
w zupełności zgadzam się z przedmówcą... nic dodać nic ująć...
Baldur Master
nie wiem jak na tym forum, ale czy można dawać do oceny layout kogoś ?
Na dole pisze by Zogar, a ty nazywasz się Tobi, jeżeli to Ci sami osobnicy to dobrze.
Mi podoba się strona. Ładna, przejrzysta, czytelna, szybko sie ładuje, ładny top.
6/10
Tobi
Deisgn należy do mnie, a jest wykonany przez Zogara
wassago
Cytat
nie wiem jak na tym forum, ale czy można dawać do oceny layout kogoś ?
Na dole pisze by Zogar, a ty nazywasz się Tobi, jeżeli to Ci sami osobnicy to dobrze.
Mi podoba się strona. Ładna, przejrzysta, czytelna, szybko sie ładuje, ładny top.
6/10
nie, nie mozna.
Szelcio
Ej niewiem jak wam ale mi sie bardzo podoba! 8/10 ! A to ze wstylu innych... Nie karzdy z nas jest pomyslowy!
Viper
Menu jest oparte na pływających ramkach... widać to po kliknięciu w jakikolwiek link z menu. Proponuję skorzystać z prostej funkcji php i to zincludowac. Jesli juz korzystasz z plywających ramek nie zapominaj o pewnym kodzie...

[xml:1:cb8c4e76aa]<a href="plik.html" target="_parent">Tytul</a> [/xml:1:cb8c4e76aa]
Chodzi mi oczywiście o target="_parent"
Tobi
Nie prosiłem o ocenę strony tylko designu... O ramkach wiem...
Viper
OK, design... No, mi osobiście się podoba. Spokojne kolory poprawiają wrażenie. Top? No, te literki w tle... widziałem to już wiele razy...
Zogar
dobra .. az musialem sie zarejestrowac winksmiley.jpg ... ogolnie lay byl zrobniony jakis rok temu dla innej strony .. ale po paru zawirowaniach zostal u mnie ... odnosnie pomyslowosci smile.gif .. kwestia jest taka ze to mial byc uklad portalowy .. wiec taki zrobilem .. jak trzeba cos oryginalnego .. to tez problemu nie ma winksmiley.jpg

pozdrawiam

ps. autor otrzymal pelną zgode na danie grafiki do oceny
Puciek
Grafik takich widziałem masę, te newsy też widziałem, według mnie poprostu kolejna strona w masie szarych...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.