Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Forum]PunBB
Forum PHP.pl > Wortal > Skrypty
DreeD
W tym wątku proszę zamieszczać pytania dotyczące skryptu "PunBB"
yakuz
No wiec moze ktos ma wersje PL tego forum smile.gif a może by ktos przetłumaczył ale profesionalnie i niepartaczył smile.gif
DreeD
Z tego co wiem to trwaja prace nad polskim tlumaczeniem. Postaram sie dowiedziec na jakim sa etapie..
kalinowski
hmmm to samo co phpBB biggrin.gif czym to sie rozni ?
DreeD
Cytat(kalinowski @ 2004-06-18 00:46:04)
hmmm to samo co phpBB biggrin.gif czym to sie rozni ?

mocno uproszczone, zdecydowanie szybsze, i nie ma dziur, ktore w phpBB sie zdazaja smile.gif
Indianin
Cytat(DreeD @ 2004-06-09 19:04:13)
Z tego co wiem to trwaja prace nad polskim tlumaczeniem. Postaram sie dowiedziec na jakim sa etapie..

Coś nowego w temacie ?
fusser
Z tego co wiem polskie tłumaczenie do PunBB ma sie całkiem dobrze smile.gif , działa, bez większego zarzutu , poza panelem administratora (panel jakos nie został spolszczony), ale nie narzekam tongue.gif
Napoleon
Szkoda, że w PunBB zabrakło opcji 'Wyslij wiadomość' PW . sadsmiley02.gif
MP1
Brakuje ważnych funkcji typu ankiety, PW... Może są jakieś modyfikacje?
Indianin
Glowna zasada punbb jest lekkosc i prostota . Dlatego zrezygnowano z wszelkich wodotryskow .

Na stronie : http://www.punres.org/ jest kilka modow . Na http://forums.punbb.org sa publikowane dodatki .
MP1
Fajnie, że są mody. smile.gif Będzie można uczynić forum bardziej funkcjonalne.
Lars
www.cms.rk.edu.pl - tam jest CMS zintegrowany z punbb można wyjąć tłumaczenie panelu admina tongue.gif
Slavo666
Czy ktoś mógłby pomóc mi w szukaniu moda z ankietami? Jest to jedna z najważniejszych funkcji, a w punBB jej nie ma. Szukam już 2 dzień i nie mogę znaleźć.
Z gory dzięki winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.