Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Świąteczne dekoracje
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Forum
Crozin
Najpierw pojawił się śnieżek na belkach z nazwami kategorii/tematami wątków. Wyglądało to paskudnie, ale OK - w końcu "święta".
Później pojawił się delikatny śnieżek na górze. OK, nie rzuca w oczy - może być.
Na choinkę koło loga długo czekać nie musieliśmy. Choinka sama w sobie całkiem fajna.
Nagle logo zaczęło się co 10 minut zmieniać.
Jakieś sople zaczęły nad forum zwisać.
Lekko denerwujący śnieżek na belkach zmienił się w puch zasłaniający treść całej belki.

No ile tego można? Forum zaczyna wyglądać na sklepy w listopadzie.
melkorm
+1

Zostawcie same logo.
Lion_87
Jednemu się nie spodoba drugiemu sie spodoba nie dogodzisz.

Mi nie przeszkadza to tylko na kilka dni.........raz w roku smile.gif
l0ud
IMO byłoby OK, gdyby tekst na belce był wyrównany i czytelny.
Cysiaczek
Ok, rzeczywiście trochę jarmarkowo to zaczęło wyglądać - sporo w tym mojej winy. Jutro to jakoś odkręcimy, znajdziemy jakiś kompromis smile.gif

Pozdrawiam
kwiateusz
śnieżek już nie przykrywa tytułu tematu winksmiley.jpg nie było mnie, z racji czego hwao nie mógł kilku modyfikacji wprowadzić już powinno być slicznie, ogólnie co do dekoracji to podzielam zdanie @Lion_87 jednym się podoba, innym nie, ja akurat jestem na tak
hwao
Trochę nas zasypało, ale kwiateusz już odśnieżył smile.gif

imho można usunąć sopelki i jest bez inwazyjnie
kwiateusz
a mi sie podobały sopelki sad.gif
itsme
gdzie sopelki exclamation.gif! tongue.gif
pfff
napisze skarge do zarzadu ...
hwao
Cytat(itsme @ 18.12.2010, 17:31:13 ) *
gdzie sopelki exclamation.gif! tongue.gif
pfff
napisze skarge do zarzadu ...


Czyli rozumie że decyzja grupy trzymającej władze mają zostać przywrócone? tongue.gif
mikajlo
jak dla mnie bardzo gustownie, bez przesadyzmu.
jang
biedronka

a było znaleźć jakąś polską biedronkę ...
thek
Najpierw trzeba znaleźć grafikę biedronki, co do której masz pewność, że nie łamiesz licencji jej użycia w innym projekcie graficznym smile.gif Lepiej więc użyć źródła pewnego, gdzie takie informacje są od razu podczas filtrowania do wyboru. Poza tym w Polsce 7-kropkowe biedronki nie są jedynym występującym gatunkiem. Są jednak najpowszechniejsze, choć żyje ich u nas ponad 70 gatunków smile.gif Zanim napiszesz - sprawdź czy masz rację winksmiley.jpg

Miło, że jednak ktoś zauważa moje poczucie humoru. Mam jeszcze kilka pomysłów ale nie wiem kiedy je wrzucę smile.gif
jang
Cytat(thek @ 21.12.2010, 11:16:35 ) *
Zanim napiszesz - sprawdź czy masz rację winksmiley.jpg

Niestety mam rację chociaż może powinienem był napisać : "a było znaleźć jakąś biedronkę która zna język polski"

Bug się rodzi ...
Crozin
@jang: http://en.wikipedia.org/wiki/Software_bug
Damonsson
Cytat(jang @ 21.12.2010, 11:51:52 ) *
Niestety mam rację chociaż może powinienem był napisać : "a było znaleźć jakąś biedronkę która zna język polski"

Bug się rodzi ...


Jak to mawia moja babcia..."Chciałeś zabłysnąć, a zgasłeś jak kiep" winksmiley.jpg
jang
Cytat(Damonsson @ 21.12.2010, 12:23:38 ) *
Jak to mawia moja babcia..."Chciałeś zabłysnąć, a zgasłeś jak kiep" winksmiley.jpg

Proponuję Ci abyś swoich postów babci nie pokazywał bo od tego momentu zacznie mawiać :
"nie powołuj się w każdym poście na mnie bo wyjdzie na jaw, że sam nie potrafisz 'mawiać' "

Aby nie wywoływać kolejnej takiej dyskusji Temat: Object oriented programming, bo i tak za 2 tyg. będzie po wszystkim, to umówmy się, że nie mam poczucia humoru.

Damonsson
To była jedynie hiperbola, mająca wyrazić ponadczasowość tego zwrotu winksmiley.jpg
Czego znów nie zrozumiałeś...ehhh sad.gif No, ale to już wyższa filozofia i mogę Ci wybaczyć tę niegodziwość <3
1010
Czyżby BUG wzięty z mojego postu? tongue.gif

http://forum.php.pl/index.php?showtopic=11...st&p=816477
thek
Akurat nie... Ten zwrot znam już od wielu lat smile.gif Aczkolwiek MOC dodałem sam.
trucksweb
a tak sie zapytam co ma biedronka do swiat ?

to tak jak ta swinia latajaca, chciaz ona miala chyba czapke a ta biedrona jest gola dry.gif
Crozin
Lepsza biedronka niż jakiś karakan
thek
Proszę więc nauczyć się angielskiego szerzej smile.gif Programistami jesteśmy, znamy więc bugi, które zdarzają się nam podczas pisania a wychodzą w trakcie testów (albo i nie biggrin.gif ). Stąd w tekście pojawia się "Bug się rodzi". Biedronka jest owadem, czyli bugiem. Dodatkowo angielska nazwa biedronki to "lady bug". Teraz jasne wystarczająco czy mam tłumaczyć metodą "na jaskiniowca"?
Fantazyn
Dobra, biedronka była prosta ("Bug się rodzi" też znamy). A co z resztą Twojego podpisu? : ). Zwykły bełkot czy ma jakieś znaczenie?
thek
To odnosi się do MOC, czyli plików Qt, biblioteki graficznej w C smile.gif Chyba widać, że to nie jest nic innego niż komenda konsolowa. A niedawno pewien moderator się śmial, że ja nawet w pozornie niewinnym tekście potrafię coś zaszyfrować biggrin.gif Chyba miał rację winksmiley.jpg
Zyx
Mamy 3 lutego... może by tak już rozebrać choinkę? smile.gif
kwiateusz
bombki z niej już dawno zdjęto, wczoraj pochowałem mikołajów z emotek wink.gif ale czy całą choinkę wyrzucać to nie wiem, jeszcze nie zwiędła, dobrze się trzyma smile.gif
Cysiaczek
Dokładnie kwiateuszu, a do tego kolędy jeszcze u nas nie było.
kwiateusz
Dobra kolęda u mnie była jak i za oknem śnieg sie stopił to przeleciałem po forum z palnikiem wink.gif
hwao
Jakoś tak łyso... szykujemy wersję wiosenną?
Piogola
Niedługo Wielkanoc wink.gif
kwiateusz
hwao siej trawe, potem dorzuci się rzeżuchę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.