Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Wordpress] Jak zmienić albo usunąć stronę główną z górnego menu
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Systemy portalowe i CMS'y
szlipek
Jak w temacie zrobiłem stronę na wordpress i nie wiem jak usunąć stronę główną albo jak zmienić jej nazwę. Działam na Wordpress 3.0.2
strife
Szukałeś? Bo to są pierwsze strony z google ... http://codex.wordpress.org/Theme_Development?

PS. A zmienić nazwę strony głównej to chyba można za pomocą panelu administracyjnego w jakiejś sekcji (strzelam, że to są Preferencje/Opcje generalne czy coś takiego).
duugi87
A dokladnie Ustawienia>Czytanie gdzie ustawiamy "Strona glowna wyswietla strone statystyczna" i wybieramy co chcemy zeby bylo wyswietlane zamiast strony glownej tongue.gif
biber
Wchodzisz na kokpit > wygląd > menu i tu usuwasz, zmieniasz nazwę. Robisz co chcesz
Domyslnie na Wordpressie strona głowna jest strona z ostatnimi wpisami (5 sztuk)
Jeżeli to Ci nie odpowiada wchodzisz do kokpit > ustawienia > czytanie i zmieniasz ustawienie Strona głowna wyświetla: tu wpisujesz co chcesz na stronie głownej
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.