Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prośba o ocenę strony
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
neneth
Witam mam prośbę, od dłuższego czasu pracuję nad budową strony internetowej i chciałabym wiedzieć, co myślicie o niej. Jeśli coś jest nie tak, to mówcie. Oto link: www.smukłasylwetka.pl
Wszyscy mówią, że coś nie tak, ale nikt nie mówi, co. Niech ktoś wyda jakąś konstruktywną opinię.
nospor
Layout po prostu straszny. Jak z poprzedniej epoki
skowron-line
Cytat(neneth @ 28.10.2010, 08:12:58 ) *
Wszyscy mówią, że coś nie tak, ale nikt nie mówi, co.


Zapiera dech w piersiach, http://themeforest.net/ tu masz templaty róźne popatrz na nie a później na swoją stronę, jeżeli jesteś bystry to sam zobaczysz co jest nie tak.

nospor
Podatna na banalne ataki XSS

edit down: a bo to tylko ja potrafie alert 2 na strone wstawić? Mało to pseudohakierów na swiecie? tongue.gif
Cysiaczek
@nospor - super, ale nie musiałeś zapętlać, mam ciekawsze zajęcia niż klikanie w alerty winksmiley.jpg
sazian
dobra który cwaniak wystawił 2 sleep.gif
neneth:
oczywiście masz licencje na flasha questionmark.gif nie questionmark.gif dry.gif
to wyłącz ten napis "Wtyczka obsługująca treść tego rodzaju została wyłączona. Kliknij, by zarządzać wtyczkami."
Gribo
hmmm jak wszedłem to pomyślałem ze ktoś sobie robi żarty i wystawia takie coś do oceny. Rada lepiej zlec to komuś tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.