Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: System ankiet online
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
kur3k
Piona!

Na zaliczenie z programowania komputerów I + programowanie dynamicznych dokumentów HTML piszę system ankiet online, oczywiście zacząłem od pisania statycznych dokumentów HTML. I właśnie czekam na Wasze sugestie/propozycje, http://positum.com.pl/projekt/index.html . Dodam, że całym system zostanie napisany w języku Python ( framework Django OOP ). System będzie darmowy, dostępny dla każdego. Dodam jeszcze tylko, że pliki html są przystosowane na razie do FireFox'a, fixowac będę za jakiś czas. I czekam na Wasze opinie, liczę na Was!

PonuryKurczak!
flashdev
Co prawda nie jestem specem, ale ogólnie wygląd mi się podoba. Jedynie zmieniłbym co następuje:
- pole checkbox - za szerokie i nieładnie "sklejone" z przyciskiem
- linki menu powinny być aktywowane po najechaniu na obszar prostokąta a nie samego tekstu
- ramki postów nie mają ustawionego border-bottom - wygląda to jak by było niezamierzone
kur3k
Cytat(flashdev @ 26.10.2010, 23:24:45 ) *
Co prawda nie jestem specem, ale ogólnie wygląd mi się podoba. Jedynie zmieniłbym co następuje:
- pole checkbox - za szerokie i nieładnie "sklejone" z przyciskiem
- linki menu powinny być aktywowane po najechaniu na obszar prostokąta a nie samego tekstu
- ramki postów nie mają ustawionego border-bottom - wygląda to jak by było niezamierzone
Cześć,

- border-bottom nie użyłem celowo, nie lubię zamykać tekstu, ta wolna przestrzeń mi się podoba winksmiley.jpg Gdybym chciał mieć obramowanie na całym div'ie był użył po prostu border
- z menu, może masz rajcę, zaraz zobaczę jak będzie wyglądać po dodaniu pseudo klasy do meta znacznika <li></li>
- pomyśle nad tym

Dodam, że nie jestem grafikiem - ikony pobieram z iconfinder.com

+ panel nie został skończony, dziś nie mam już siły

Posłuchałem się Ciebie, dodałem podświetlanie + dodałem rozwijanie/zwijanie panelu logowania smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.