Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] Iluzjony
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
markuz
Były już demotywatory, komixxy , teraz przyszła pora na iluzjony smile.gif
Strona zawiera zbiór wszelkiego rodzaju iluzji, który ciągle się powiększa, strona ma 2 dni.
Link www: klik
Proszę o opinie oraz wszelkie uwagi na temat strony.
gigzorr
wbilem , i sie zdziwilem , gdzie rejestracja , logowanie , komentowanie czy cos w tym stylu , czemu usun jest widoczne dla gosci?

linki : index.php?page=4 , sa nie przyjazne , zrob np. strona/page-4 to juz nawet lepiej wyglada smile.gif

brak jakiegokolwiek opisu strony , na stronie, brakuje mi tu poprostu menu.
piotr94
cóż, ogólnie koncepcja strony fajna (lubię tego typu złudzenia)
a teraz co do technicznej strony:
1. paginację zrób sobie na skrypcie paginator3000 (free, stosowany na demotywatorach, sam używam na paru stronach)
2. brakuje mi możliwości dodania własnego obrazka (zrobiłbym to tak: rejestracja->aktywacja-mail->dodanie obrazka->sprawdzenie przez moderatora->umieszczenie w serwisie)
3. strona wygląda trochę łyso, brakuje mi jakiejś kompozycji graficznej u góry i menu podobnie jak na demotach
4. brakuje mi też możliwości wyświetlenia tylko jednego iluzjona na stronie (np. gdybym chciał podesłać do konkretnego linka koledze...)
to tyle jak na razie i życzę powodzenia bo idea jest fajna biggrin.gif
EDIT:
@UP: zgadzam się także co do komentarzy i tego usuń (czego początkowo nie zauważyłem)
nospor
Ok, ale co oddajesz do oceny?
Stronke na której wyswietlają się obrazki? No to wyglada kiepściutko, naprawdę nie ma co oceniać.

Cos jeszcze?
markuz
Narazie dorobiłem wyświetlanie pojedynczego iluzjona. Rejestracje, logowanie itp. dodam w tygodniu.
Ramzaa
hehe, dobre te obrazki niektóre smile.gif

skoro porównujesz to do demotywatorów, to zdecydowanie jest to porównanie mylne, bo na Twojej stronie nie ma nic, oprócz wyświetlania obrazków. 20 minut roboty, no.. może trochę więcej. Dodałbyś chociaż komentarze, a byłoby znacznie ciekawiej.
gigzorr
hm , strona mi sie nie laduje?

/edit 12:21 juz ok
piotr94
jak dodasz rejestrację i logowanie to potem pierwsze dodaj opcję komentarzy
markuz
Zrobię dodawanie komentarzy , szczerze mówiąc robiłem to 1 dzień.
cniak
fajne, ale skoro to iluzje ruchome to dlaczego w gifie zapisywane? Tu chodzi o to by oko oszukac a nie isc na latwizne przy niektorych obrazkach
bim2
Cytat(markuz @ 31.08.2010, 13:07:25 ) *
Zrobię dodawanie komentarzy , szczerze mówiąc robiłem to 1 dzień.

Nie ważne ile. Rób tydzień i daj do oceny już coś porządnego. Narazie nie ma nic.

PS.
http://iluzjony.co.pl/iluzja.php?id=17 Świetna iluzja! smile.gif
markuz
Cytat
fajne, ale skoro to iluzje ruchome to dlaczego w gifie zapisywane? Tu chodzi o to by oko oszukac a nie isc na latwizne przy niektorych obrazkach

Nie ja tworzyłem te iluzje, szukam po sieci i je dodaję, animowana jest tylko jedna iluzja co kolega wyżej podał , reszta jest bez animacji.
piotr94
iluzja nie zawsze musi być nieruchoma, nadal znikające plamki pozostają iluzją i złudzeniem optycznym
markuz
Zgadza się, dodałem kilka nowych iluzjonów, teraz postaram się częściej je dodawać albo oddać tę możliwość użytkownikom ale to się zobaczy.
magnus
Prosta strona i nawet dobrze wygląda, chociaż może przydałby się jakiś top i menu.
Oceniać tam nie bardzo jest co na razie smile.gif
Na pewno można się teraz z tym bawić i rozwijać - może komentowanie, może ocenianie, może jakaś wyszukiwarka w oparciu o tagi, bo jak się zrobi więcej a ktoś będzie chciał znaleźć to się naklika winksmiley.jpg

Popraw błędy ortograficzne, bo to akurat nie jest iluzja i jak się na nie patrzy dłużej to wcale nie znikają winksmiley.jpg

Tego linka mógłbyś nawet dawać zawsze a nie tylko jak jest na osobnej stronie. No i daj go w polu tekstowym i żeby się cały zaznaczał po kliknięciu - będzie łatwiej skopiować.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.