Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ocena szablonu
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
potreb
Witam, przedstawiam wam, szablon jaki wykonałem dla panelu administratora. Jest bardzo prosty, zawiera minimum obrazków. Oczywiście printscreen zrobiony w F, w IE oczywiście trochę inaczej wygląda, brak zaokrągleń i button:hover.

Proszę o oceny.

Odnośnik do szablonu
gigzorr
ano naprawde prosty , ale gdzie jest link?biggrin.gif
lord2105
Cytat
Ten post edytował potreb 26 minut temu


Może sie rozmyślił smile.gif
potreb
Naprawione
Wicepsik
Prosty, ale bardzo dobry.
Daiquiri
Ode mnie oczywiście lista:
[-] Boli mnie wyrównanie elementów, a raczej jego brak. Zauważ, że pod nagłówkiem "ZARZĄDZANIE ZAWARTOŚCIĄ" komunikat ma lekkie wcięcie - w przeciwieństwie do zawartości poniżej,
[-] Jak dla mnie rozmiar czcionki jest trochę za mały,
[-] Uważam, że menu górne za słabo odcina się od reszty,
[-] Dodałabym też trochę więcej "białego" tj. zwiększyłabym marginesy pomiędzy poszczególnymi elementami, bo teraz (przynajmniej dla mnie) są strasznie ściśnięte. Mam na myśli oddzielenie menu górnego, lewego oraz zawartości chociażby,

[+] Całkiem przyjemna kolorystyka,
[+] Prosta, ale przyjemna typografia,
[+] Całokształt pracy ;-),

Zasadniczo projekt całkiem fajny. Czepiając się szczegółów... dopieściłabym trochę wygląd wszystkich belek, tekst komunikatu przykleiłabym raczej do lewej, no i zmniejszyłabym te cienie w tekście na belkach(*). Niemniej jednak gratuluję ładnego projektu. Powodzenia!

(*) Dla Photoshopa 90 stopni(angle), odległość(distance) i rozmiar(size) na 1px, opcje mieszania na multiply (nie wiem jaki jest odpowiednik w spolszczonym PS) z kolorem nie czarnym, a takim jak tło belki.
potreb
Dziękuje za opinie, oczywiście cały czas będę dopieszczał szablon. Dla mnie główna zasada to przejrzystość, bo tak naprawdę najważniejsza jest funkcjonalność systemu, jednak postaram się dostosować się do waszych uwag, może wyjdzie coś lepszego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.