Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ocena strony
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
gacek80
Proszę o ocene tej strony. Mówcie co byście zmienili(grafike to już wiem), oraz jakie błędy znaleźliście. To jest mój pierwszy 'większy' projekt takżę proszę o wyrozumiałość.
gigzorr
rejestracja , mozna byle co wpisywac , ';';' i akceptuje
r4xz
Cytat(gacek80 @ 15.08.2010, 15:44:46 ) *
Mówcie co byście zmienili(grafike to już wiem),


wszystko...
"Nie znaleziono skryptów w tej kategorii". strona pusta jak diabli. nie lepiej najpierw skończyć, a potem dawać do oceny? dry.gif
thomson89
Co do wyglądu:
- Główne obrazki zmieniłbym, na jakąś animację - chociażby takie coś tyle że bez strzałek i automatycznie przewijane.
- Logo przekombinowane - script mania nie widoczne, powinno być po za tym w jednej linijce a pod tym też w jednej linijce ten slogan (który też nie jest idealny).
- Menu powinno mieć jakiś ciekawy gradient albo jakieś inne tło. Napis menu mi tam nie pasuje a i paddingu jakby za mało.
- Szukajka tak samo nie pasuje wyglądem
- Linki pod formularzem logowania są niebieskie co też nie pasuje.
- Formularz logowania spróbuj wykonać podobnie do tego co jest na głównej stronie forum.
- Stopka kolorystycznie też nie pasuje.
- PUSTO!
- Rejestracja do bani. Mogę sobie wpisać nick jako 10 spacji i zaakceptuje. Śmieszny jest wymóg GG, oraz to że bez JS się nie zarejestruje.

+ Ciekawa inicjatywa.

Ogólnie słabo.
gacek80
Dzięki za uwagi. Teraz trochę zmieniłem kolorystykę i nagówek. Jeszcze mam zamiar zmienić menu. Co teraz sądzicie? Poprawiło się troche?
thomson89
Animacja nie działa. Ostyluj formularz. Menu troszkę lepiej. Tło masakryczne. Logo jeszcze gorsze.

Ogólnie poszukaj profesjonalnych szablonów i popatrz jak to robią inni.
wookieb
Wszystko bym zmienił.
Dzieciaki nie spamujcie kupą bo szkoda waszego i naszego czasu.
gutek747
Towj mozg nie działa chyba.Ostylowac to ci moge morde.Masakrycznie to ma nawalone w bani.Logo napewno ładniejsze od twojej mamy

Pochwal sie wlasna strona to ciebie pokrytykujemy

wookieb kupe sie robi w toalecie jakbys nie wiedzial
erix
Ok, troll zablokowany.
piotr94
. . .
nie działa dodawanie plików, opis się kasuje po kliknięciu na submit, nie działa edycja konta użytkownika - ogólnie nic się nie da zrobić na tej stronie....
brak zabezpieczeń przed spamowaniem, jak dla mnie 2/10 za to, że spodobało mi się podejście do menu i logowania w prawym górnym rogu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.