Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ogladalem.pl v.2
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
kamilos12
Witam, wszystkich smile.gif

Proszę o ponowną ocenę portalu ogladalem.pl

Zmiany:
- nowa szata graficzna
- możliwość dodawania filmów do listy ulubionych
- usprawnione zgłaszanie filmów
- nowy shoutbox
- nowa baza filmów, wraz z serialami i filmami animowanymi
- nowa wyszukiwarka filmów, wraz z podpowiedziami
- wyszukiwarka dla firefoxa
- dodany kanał rss
- usprawnione ocenianie filmów
- losowa cytaty
- poprawione wyświetlanie newsów
- usprawniony ranking (min. 10 głosów na film)
- nowy odtwarzacz dla filmów online bez limitów
- możliwość dodawanie filmów online przez użytkowników
- dodana możliwość importowanie informacji o filmie
- poprawione pokazywanie podobnych filmów i newsów
- szereg zmian widocznych dla administracji.

Pozdrawiam, i proszę o konstruktywne komentarze smile.gif
wookieb
A masz zgodę megavideo na takie umieszczanie ich filmów na swoich stronach?
kamilos12
Nic mi o tym nie wiadomo że potrzeba jakąś zgodę. Jest wiele stron z filmami online, i raczej żadna z nich takiego zezwolenia nie posiada.
Wicepsik
Czemu każdemu dałeś możliwość edytowania jak i usunięcia filmu? biggrin.gif

#edit
Usunąłem Ci 2 filmy w dziale komedia bo chciałem sprawdzić czy przycisk działa smile.gif
kamilos12
Panowie to się nazywa, głupi błąd biggrin.gif Już jest chyba ok winksmiley.jpg
wookieb
http://megavideo.com/?c=terms
Cytat
Odwiedzając serwis Megavideo, zgadzasz się nie kopiować i rozpowszechniać żadnej części serwisu bez uzyskania uprzednio pisemnej zgody Megavideo Limited;

Sorry ale ty robisz zaślepkę na ten serwis i tyle. Długo mamy dyskutować o serwisach żerujących na innych serwisach? Dla mnie zachowujesz się po prostu jak szczur.
kamilos12
To według Ciebie dlaczego można z każdego filmu pobrać kod embed? Gdzie niby miałbym taki kod wkleić?
cojack
wookieb - kopiować, on nie kopiuje. Osadza wideo na swojej stronie za pomocą dostępnych na ich stronie narzędzi, sami na to pozwalają.
kamilos12
Cytat(cojack @ 6.07.2010, 16:04:59 ) *
wookieb - kopiować, on nie kopiuje. Osadza wideo na swojej stronie za pomocą dostępnych na ich stronie narzędzi, sami na to pozwalają.


Dokładnie o to mi chodzi.
kilab
Cytat(kamilos12 @ 6.07.2010, 14:38:02 ) *
... Gdzie niby miałbym taki kod wkleić?

Blog, pod wiadomością na portalu informacyjnym? Mi się wydaje, że po to właśnie te kody powstały. Chociaż fakt, jednocześnie nie jest stwierdzone, że nie można przeklejać masowo filmów jeśli strona ma charakter niekomercyjny.
Cytat
Odwiedzając serwis Megavideo, zgadzasz się

* używać Megavideo tylko w osobistych, niekomercyjnych celach;
kamilos12
Megavideo ma z tego korzyści, ponieważ po włączeniu filmu pokazują się reklamy oraz zarabia także na kontach premium. Jest wiele stron z filmami online i wątpię że któraś z nich ma jakąś zgodę od megavideo.
bim2
Dopóki nie uświadczysz na stronie reklam, płatnych linków czy kont premium, wszystko jest zgodne z prawem smile.gif Do zastosowań niekomercyjnych.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.