Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gra :)
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Naster
Witam.
Dla celów dydaktycznych stworzyłem grę. Bardzo zależy mi na krytyce. Dodaje od razu że oblężenia nie działają, bo nie mam pomysłu jak mam to zrobić (a dokładniej mam ale nie jestem pewny czy by się sprawdził w realiach gry. Jak będę miał więcej graczy, to z ich poradami wprowadzę tą możliwość).

Lvl maksymalny to 20.
Z kolejnymi patchami będą rosły.

Jestem na etapie szukania grafika do niej smile.gif
Mech Of Duty
emanes
Ciężko jest coś znaleść co by pasowało lepiej zrób sam albo zleć komuś .Czemu gdy chce wyruszyć na wyprawe zwiedz miasto to pisze że nie mam wypraw.
Naster
Nie dokończyłeś rejestracji smile.gif nie wybrałeś profesji.

mechofduty.pl/register2.php?ID=16

Wejdź i wybierz profesję.


Dzięki smile.gif teraz wiem że muszę lepiej to rozegrać i zabezpieczenie zrobić przed tym winksmiley.jpg
nmts
Wszedłem w trening, ustawiłem zmienną exp_now na 100 razy większą, zostałem bogiem, rzygłem, po czym pierdłem i wyszłem. winksmiley.jpg


Cytat
dydaktyka
znaczenie: 1. dział pedagogiki, nauka o metodach nauczania i uczenia się 2. moralizowanie, pouczanie; dydaktyzm
Wicepsik
Zarejestrowałem się jako //////
Naster
Obydwa naprawiono smile.gif
Fifi209
ładna captcha

i nie mam zamiaru testować więcej

co do kolorów - tragicznie, wszystko ciemne gdyby nie napisy to nie widziałbym inputów.
#luq
Cytat(fifi209 @ 2.07.2010, 19:05:43 ) *
ładna captcha

blinksmiley.gif no właśnie raczej pseudo captcha, bo złamać ją to jest 3 min. roboty.
misiek08
Nie ma nic białego poza znakami do przepisania. 3 min? Ładnie. Mi by zajęło z 10.
Naster
Captcha poprawiona smile.gif

Proszę o nie komentowanie grafiki (sam robiłem a się na tym kompletnie nie znam, jest stanowczo do poprawki)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.