Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [layout] Serwis komputerowy
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
awerd95
Prosta strona serwisu komputerowego: http://awerd95.nino.pl/projekty/serwiskomp/
mkdes
słabo
Ja_ck
lay marny, poszukaj inspiracji w internecie a kodu nie ocenie bo sie jeszcze nie znam
croc
Nie napracowałeś się. Przesadnie minimalistyczne, choć schludne.
awerd95
Problem w tym że na razie nie mam dostępu do swojego komputera i nie mogę tworzyć grafiki (komputer w serwisie), naszła mnie myśl aby dla treningu bez grafiki zrobić stronę serwisu komputerowego party.gif
frytek92
Cytat(awerd95 @ 23.05.2010, 23:26:39 ) *
Problem w tym że na razie nie mam dostępu do swojego komputera i nie mogę tworzyć grafiki (komputer w serwisie), naszła mnie myśl aby dla treningu bez grafiki zrobić stronę serwisu komputerowego party.gif


Wg.mnie glupio sie tlumaczysz jak dajesz do działu "Oceny" to strona powinna byc zrobiona tak jaka chcesz ja odać usera i uwazasz ze nic wiecej nie mozesz juz poprawic jezeli chodzi o strone to srednia nie jest tragedia nie jest porazka, ale wg mnie nie trafiasz do targetu.

Pozdrawiam
drake88
Istnieje możliwość wykonania czegoś schludnego i fajnego, i schludnego i "niefajnego". W Twoim przypadku to drugie - schludne i niefajne. Żadnego wkładu pracy, zero kreatywności.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.