Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: niemamzkim.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
skim7
Zapraszam do oceny strony www.niemamzkim.pl
darko
To serwis dla życiowych nieudaczników? Pytam nie bez powodu, choć z lekkim przekąsem, bo nie doczytałem nigdzie, czemu to ma służyć - jaka jest idea? "Nie masz z kim iść na piwo?..." - no proszę Cię...
lessi
Na Firefoxie jest dobrze, ale na IE np. u mnie rozwala się ten pasek z rejestracja, nmzk.... Nie wiem jak jest ale wydaje mi się że gdy użytkownik się zarejestruje bo będzie miał możliwość usunięcia tej pomocy, bo mi jakoś na stałe nie pasuje.
Takie moje zdanie.
Cypherq
Cytat(darko @ 23.05.2010, 05:36:15 ) *
To serwis dla życiowych nieudaczników? Pytam nie bez powodu, choć z lekkim przekąsem, bo nie doczytałem nigdzie, czemu to ma służyć - jaka jest idea? "Nie masz z kim iść na piwo?..." - no proszę Cię...


Wprawdzie idea serwisu straszliwie utopijna i nierealna, ale z drugiej strony, tak Darko, istnieją ludzie którzy nie mają z kim iść na piwo, lub wstydzą się zapytać, zagadać, kobiety, mężczyźni. Tak jak istnieją serwisy randkowe dla ludzi którzy - uwaga - nie mają z kim iść na randkę!
krzysztof_kf
Cytat(darko @ 23.05.2010, 05:36:15 ) *
To serwis dla życiowych nieudaczników? Pytam nie bez powodu, choć z lekkim przekąsem, bo nie doczytałem nigdzie, czemu to ma służyć - jaka jest idea? "Nie masz z kim iść na piwo?..." - no proszę Cię...



Czemu zaraz dla życiowych nieudaczników to tylko świadczy o tobie o twojej osobie więc najlepiej powstrzymaj się od takich kretyńskich wypowiedzi bo nie każdy ma z kim iść na przykład na piwo .
SHiP
1. Zrób klikalny link
2. Design jakiś taki nie modny
3. Wrzuć ikonki do jednego pliku. Będzie się szybciej ładowało wszystko

Co do pomysłu. To nie przeczę, że serwis może być użyteczny. Są różne sytuacje. Czasami ludzie wyjeżdżają do innego miasta i nie znają nikogo. Czasami ktoś szuka partnera do jakichś bardzo mało popularnych zajęć. Często ludzie nie potrafią się odnaleźć po studiach, gdy wszyscy kumple się rozjadą po Polsce.
varez
graficznie trochę "nie w moim stylu", ale źle nie jest.


a teraz trochę bardziej nt. idei:
Mi po przeczytaniu adresu skojarzyło się coś bardziej w stylu nie mam z kim iść do łóżka. Nie wiem czemu, naprawdę. Reszta też tak miała i się nie przyznaje, czy tylko ja?

Cytat(Cypherq @ 23.05.2010, 12:57:02 ) *
istnieją ludzie którzy nie mają z kim iść na piwo, lub wstydzą się zapytać, zagadać

mi też by było ciężko podejść do jakiejś dziewczyny i - "cześć, pójdziemy razem na piwo?" tongue.gif
lagotek
dawno nie spotkalem prostej strony kora byla by tak przejrzysta, co do grafiki mozna by bylo ja troche jednak podciagnac, a odnosniki do dzialow moglby by byc troszke wieksze
Sławo
Strona ładna i czytelna. Można jakoś ukryć te wydarzenia historyczne a zostawić tylko bieżące?

Wyniki ograniczono do napis ten lepiej umieścić pod Wynikami wyszukiwania.
bolverk
Pomysł na serwis jest oryginalny, i myślę że może być dość popularny w dużych miastach. Samo wykonanie strony ocenię jako nienaganne. Nie powala pięknem ale wykonane jest poprawne i funkcjonalne.

Mam pytanie. Czy nie lepiej bardziej urozmaicić popularne słowa kluczowe? 3 razy pojawia się tam słowo 'piwo', 2 razy 'spacer' i 'kino' smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.