Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] sushi-online.pl - polski serwis o sushi
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
wobst
Hej,

Zapraszam do oceny mojego serwisu - sushi-online.pl - jest to pierwsza "większa" rzecz, którą zrobiłem, mam nadzieję, że w miarę OK.

Z braku czasu pozostało jeszcze wiele, wiele rzeczy, które chciałbym dodać czy ulepszyć, ale z obecnej wersji mimo wszystko jestem w miarę zadowolony.

Zapraszam : sushi-online.pl
Kildyt
Theme bardzo kiepski. Jego główną wadą jest brak intuicyjności i logicznego zorganizowania treści. Brak ładu i składu. Musisz nad tym popracować bo możesz mieć wysoki współczynnik odrzuceń.

Co do kodu:
  1. <a href="http://www.sushi-online.pl/dzial/bary-sushi/bary-sushi-poznan" title="sushi poznań">Poznań</a>
Title to uzupełnienie treści. Google ten atrybut i tak prawie nie bierze pod uwagę więc takie starania o słowa kluczowe są raczej bezowocne.
- gigantyczna ilość stylów CSS w HTML-u. Wyrzuć je wszystkie do zewnętrznego pliku.
- brak nagłówków,
- kod js wyrzuć do osobnego pliku,
- rozróżnij b i strong (b dla wyglądu, strong dla słów kluczowych),
- kilka błędów wypluwa walidator.
wobst
Hej,

Dzięki za uwagi - na pewno się zajmę tym wszystkim. Co do błędów w walidatorze - niestety Facebook'owy widget mi bruździ. Całą resztę błędów starałem się wyeliminować i wg. mojego sprawdzania udało się. Nie wiem jak ominąć ten widget, tym bardziej, że musi tam być wstawiony jakiś Facebook'owy pseud-kod.

Co do theme i wrażeń wizualnych. Tutaj mam różne opinie - wiele osób twierdzi, że jest super. Inni mają takie właśnie wrażenie jak Ty - potrafiłbyś troszeczkę dokładniej określić co jest bez ładu i składu i co Ci się nie podoba. Theme to tak naprawdę totalnie mój wytwór, bazowałem się na czymś innym, ale summa sumarum wyszło że zrobiłem go niemalże sam. Współczynnik odrzuceń to póki co 35%.

Dzięki!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.