Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co po książce "PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vad. prof. Wyd. III"
Forum PHP.pl > Inne > Książki > Pytania
obelix2
Siema!

Chciałbym przeczytać kolejną książkę o PHP. Niestety nie wiem którą wybrać sad.gif Przeczytałem "PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty. Wydanie trzecie." i chciałbym uczyć się dalej PHP, tylko bardziej zaawansowanych rzeczy. Np. frameworków albo obiektowości.

Krótko: chcę rozwinąć swoją wiedzę w zakresie PHP, MySQL.

Jaką więc mam kupić książkę?
gigzorr
Ja za parę dni skoncze czytac ta ksiazke , i przeczytam ja jeszcze 1-2 razy ..dlaczego?bo wszystkiego za pierwszym razem i tak nie zrozumialem.

a teraz zadaj sobie pytanie , czy wszystko zrozumiales?
obelix2
Tak. Czytałem ją raz całą, lecz przez kilka miesięcy czytałem prawie codziennie kilka razy dziennie potrzebne rozdziały.

Studiowanie książki skończyłem jakieś 0,5 roku temu. Dlatego chcę się uczyć nowych rzeczy.
MateuszS
Programowanie Obiektowe w PHP5 Hasin Hayder (jakoś tak). Dobry jest w niej tylko początek, ale tak jest w każdej książce o PHP, autor po jakimś czasie zapomina że czyta go początkujący i zaczyna gadać jak do zawodowych programistów (przykład interfejsy w OOP, mimo przeczytania z 20 razy tego rozdziału dalej nie wiem po co to ;P). Ale pierwsze 50 stron jest dobrych, akurat żeby załapać podstawy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.