Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tanah.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
mayu11
Gra nad którą męczyłem się kilka msc., nie sprawdzajcie stylu, błędów językowych, tylko oceńcie, czy da się grać ;]
Zawiera mnóstwo systemów, wymienię kilka...

Walki z potworami/innymi graczami
Wyprawy
Sklep
Zdobywanie ekwipunku
System PW
Treningi itp.

Chciałbym, abyście mi również powiedzieli ile coś takiego jest warte biggrin.gif
scanner
Brak klikalnego linka w poście
Brak konta demo.
Brak informacji o grze dla niezarejestrowanych.
Brak screenshotów.
emp
konto testowe
login: qweasd
haslo: qweasd

Te systemy jakie wymieniłeś to jest wszystko co gra posiada.
Gra jest bardzo prosta i amatorska co za tym idzie niewiele warta .
Grafiki prawie nie ma, a możliwości bardzo ograniczone.
Grać się da, tyle że po co w coś takiego grać.
Irytuje brak ajaxa.

Jeżeli jesteś początkującym programistą to na pewno idzie ci bardzo dobrze, a gra jest przyzwoita.
frytek92
Ogólnie na pierwszy rzut oka to tragedia ale jak się przyjrzeć nie jest tak złe. Masz ten sam problem chociaż nie wiem czy o nim wiesz ;P nie wiesz jak wytłumaczyć w paru zdaniach reguł gry ja właśnie nad tym pracuje ogólnie niezłe ile może być warte paro miesięczną praca myślę ze nie wiele taka grę można walnąć w 2 tygodnie proste opcje zero Ajax-a myślę max 1000-1500 zł jak masz zabezpieczenia i zoptymalizowany kod. Grać się da ale nie widzę nic przez co będę nad grą siedział więcej niż 10 minut.

Ps.Robisz początkowy błąd pozwalasz użytkownikom płacić jeżeli gra nie jest w 100% stworzona najlepszym wyjsciem jest stworzenie pomocy, poradników,historii,fabuły i dopiero wtedy zaoferowanie płatnych opcji smile.gif
crumb
40sec zajęło mi rozdanie 5 pkt. umiejętności ;p. Na szerokości 1024px ekranu strona nie wyświetla się prawidłowo. Przy MMO przeglądarkowych warto też pomyśleć nad obsługą w niższych rodzielczościach dla urządzeń mobilnych. Brakuje Ajax, brakuje fabuły (w grach MMO to konieczność, nie możemy tak łazić bez celu), brakuje grafiki, brakuje "tego czegoś" co rózniłoby tą grę od innych MMO przeglądarkowych. Mimo wszystko wierzę, że uda Ci się rozbudować grę z biegiem czasu.
in5ane
Wszedłem i nie wiedziałem co to jest. W ogóle nie wiadomo, co to jest. Zrób no jakąś oprawę graficzną, jakiś opis, logo, nie wiem, wymyśl coś.
krzysztof_kf
Witam ogólnie tak jak moi przedmówcy popracuj nad designem bo na pierwszy rzut oka to się narzuca .
Puciek
Skopane kodowanie, czcionka menu watpliwie czytelna i nic oryginalnego w "tresci" (kolejny "3h kliker") ale za to juz liczysz na pieniadze o czym swiadczy zakladka paypal.

Dosc troche zal i zenua
frytek92
Popieram przedmówce kolejna gra w której zero myślenia tylko "klikanie". Jeżeli chcesz przyciągnąć graczy musisz zaoferować im coś czego nie da im konkurencja nie koniecznie więcej opcje. Oraz jakiś poradnik też bo wchodzę i nie wiem o co kaman i jeszcze raz pytam po co są płatne opcje ?.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.