Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: HomeHost.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
wNogachSpisz
Co sądzicie?
blooregard
Chodzi Ci o stronę czy ofertę?
bim2
Moim zdaniem to zwykły spam.

Ale jeśli nie, to powiem tylko że ikonki w topie moim zdaniem nie pasują do reszty.
wNogachSpisz
Mnie też to razi, nie pasują.
Może pomysł co z tym zrobić ?

Poszedłem w szarość, chyba jest lepiej..


Moli
Cytat
Komputery umieszczone są w 10 państwach, w Polsce, USA, UK, Niemczec, Francji, Holandii i innych

Ciekawe winksmiley.jpg Z tego co jest podane na stronie (http://homehost.pl/specyfikacja/serwery) macie tylko serwery tylko w 3 państwach, o ile tak jest na prawdę smile.gif

- To coś (sam nie wiem jak to nazwa, niby top, niby oferta) pod menu jest za duże. Dużo za duże.
- Jeśli za 70zł rocznie jest hosting bez limitów to ja biorę, zobaczymy ile czasu wytrzymają Ci serwery. A tak poza tym nie istnieje coś takiego nielimitowana pojemność i transfer. To jest fizycznie niemożliwe.
- Nigdzie niema informacji o firmie (tzw. krzak) co gorsza, nawet nigdzie nie ma imienia i nazwiska osoby z którą mógłbym się skontaktować.
kosmowariat
Cytat(Moli @ 4.01.2010, 09:12:22 ) *
- Jeśli za 70zł rocznie jest hosting bez limitów to ja biorę, zobaczymy ile czasu wytrzymają Ci serwery. A tak poza tym nie istnieje coś takiego nielimitowana pojemność i transfer. To jest fizycznie niemożliwe.



Nie ma hostingów bez limitów ;] nawet te z wysokimi limitami to bujda na resorach ;] No chyba że host służy głównie do pobierania plikow statycznych. W przeciwnym wypadku szybko przychodzi mail od admina od nadmiernym wykorzystaniu CPU i po zabawie.

Z drugiej strony zachęcają nas astronimicznymi transferami, milcząc nt. CPU i RAMu
wNogachSpisz
"macie tylko serwery tylko w 3 państwach, o ile tak jest na prawdę"

Zarzucasz mi kłamstwo?




Informacje o firmie masz w stopce, button Zaufana Firma


To takie duże za duże, to tylko reklama na głownej, mniejsze nie będzie  smile.gif

80 rocznie za konto Bez Limitów, jeśli chcesz wrzucić więcej niż 100GB danych i wykorzystać więcej niż 1 TB transferu, to też się da zrobić, tylko zagadaj indywidualnie, albo ja sam zagadam jeśli osiągniesz taki pułap, na pewno się dogadamy i każdemu się opłaci.

Co do imienia osoby kontakowej, to raczej się nigdzie nei spotkałem z praktyką jego podawania, chyba wystarczy numer telefonu, jednak się nad tym zastanowie.
Blame
No to tak:
[+] Estetyczny wygląd,
[+] Intuicyjne menu,
[-] Za duży ten slideshow,
[-] I jeszcze przez chwile pokazują się obydwa slajdy przy przechodzeniu z 2 na 3.

Ogólnie powinno być 6-7/10 ale za ten spam na webtips.pl dostaniesz 4/10. czarodziej.gif
wNogachSpisz
to ze slajd pod slidem sie pokazuje, to jeden z well-known-bug, poprawie jak zrobie 1500 innych rzeczy smile.gif

Ma być duży!

To nie spam, po prostu jestem na tym forum nie od dzis, jest dzial ocena to pytam ;p

Moli
Cytat
Zarzucasz mi kłamstwo?

Nie, po prostu informacje podane na różnych podstronach się nie zgadzają. To wprowadza w błąd.
Cytat
Informacje o firmie masz w stopce, button Zaufana Firma

No tak, ale w przypadku gdyby strona mikrofirmy.pl przestała działać, nie znajdę danych firmy. Jest podstrona kontakt tak trudno umieścić tam dane firmy i Twoję (jeśli jesteś właścicielem firmy) imię i nazwisko. Tu nie chodzi nawet o jakieś wymogi (chociaż nie wiem czy podanie jakichś danych firmowych nie jest wymaganych) a o użyteczność. Czemu mam wchodzić na inna stronę aby dowiedzieć się na stronie jakiej firmy jestem ?
Cytat
To takie duże za duże, to tylko reklama na głownej, mniejsze nie będzie

Powinna być mniejsza, przeszkadza strasznie smile.gif A w grafikę z kontaktem ciężko nazwać reklamą smile.gif Powinny tam być promocje, oferty ciekawe itp. a kontakt jako podstrona w menu.
Cytat
80 rocznie za konto Bez Limitów, jeśli chcesz wrzucić więcej niż 100GB danych i wykorzystać więcej niż 1 TB transferu, to też się da zrobić, tylko zagadaj indywidualnie, albo ja sam zagadam jeśli osiągniesz taki pułap, na pewno się dogadamy i każdemu się opłaci.

Widzisz ale to jest wprowadzanie klienta w błąd. Ktoś kto się nie zna, kupi serwer, opłaci za rok z góry a po 2 miesiącach zgłosisz się Ty aby się "dogadać" ponieważ przekroczył limity na koncie bez limitów.
Cytat
Co do imienia osoby kontakowej, to raczej się nigdzie nei spotkałem z praktyką jego podawania, chyba wystarczy numer telefonu, jednak się nad tym zastanowie.

W dużych firmach gdzie przy telefonach siedzą różne osoby nie ma sensu podawać, ale w małej firmie czemu nie. Moim zdaniem buduje to przyjacielskie relacje, wiem że dzwonię do Pana Jana Kowalskiego, a nie do Pana X z firmy homehoste.pl smile.gif
qwerty1440
16 rdzeni? WOW... Chyba 2 procesory po 8 rdzeni... Bo nie ma innego procesora niz 8-rdzeniowy Xeon... parametry zadnego serwera tego nie potwierdzaja... ROTFL & LOL
wNogachSpisz
"A w grafikę z kontaktem ciężko nazwać reklamą"

Dlaczego? Pani nie taka? Bardziej wyszczerzoną dać? biggrin.gif

Są procki 16 corów, w hostgatorze wariaci stawiają takie.prawdziwa ilość i lokalizacja serwerów jest na mapie, na głownej jest zarys planu jak ma network wyglądać w przyszłości... wiem troche to nie wporządku, ale ogolnie teksty nie są dopracowane.

patryczakowy
a mi to jakimś restselerskim kontem na netarcie pachnie http://aca33.rev.netart.pl/ winksmiley.jpg
emp
Pierwsze co powinieneś poprawić na stronie to ten wielki, zabugowany, odstraszający baner.
45 błędów na stronie.

Reszta jest w porządku.

Acha przypomniałem sobie że jak chce się dodać temat z problemem to lecą errory: zły nagłówek i strona się pruje.
qwerty1440
Cytat(wNogachSpisz @ 4.01.2010, 19:38:18 ) *
Są procki 16 corów, w hostgatorze wariaci stawiają takie.prawdziwa ilość i lokalizacja serwerów jest na mapie, na głownej jest zarys planu jak ma network wyglądać w przyszłości... wiem troche to nie wporządku, ale ogolnie teksty nie są dopracowane.


Nie na jednym procesorze. Sa 8-rdzeniowe, jak wsadzisz takie 2 to bedziesz mial 16! Poza tym zaden z uwzglednionych na mapie serwerow tego nie potwierdza.
Kod
Parametry: Procesor: 4 rdzenie 2.66 GHz | Pamięć: 4 GB | Architektura: 64 bit
System operacyjny: Linux
Wspierane Technologie: PHP | Perl | MySQL | PostgreSQL | secure IMAP | IPv6
SSL

Kod
Parametry: Procesor: 8 rdzeni 2.66 GHz | Pamięć: 12 GB | Architektura: 64 bit
System operacyjny: Linux
Wspierane Technologie: PHP | Perl | Ruby on Rails | MySQL | PostgreSQL
secure IMAP | IPv6 | SSL

Kod
Parametry: Procesor: 8 rdzeni 2.66 GHz | Pamięć: 8 GB | Architektura: 64 bit
System operacyjny: Linux
Wspierane Technologie: PHP | Perl | Ruby on Rails | MySQL | PostgreSQL
secure IMAP | IPv6 | SSL


I gdzie widzisz te 16 rdzeni? Idiote chcesz ze mnie zrobic?
Turson
Za 80zł serwer bez limitów? Podejrzane. Sądząc po szybkosci dzialania strony firmy, mozna wywnioskowac jak chodza kupione serwery...
Shadowsword
Nie działa mi strona "o nas", a w żadnym innym miejscu nie mogę znaleźć NIPu i REGONU. Bez ich podania w łatwo dostępnym miejscu ciężko o klientów.

O wyglądzie ciężko jest mi się wypowiedzieć, nie podoba mi się, głównie dla tego, że te wielkie pole na cały ekran (na moim EEE z rozdzielczością 1024x600) psuje mi cały efekt. Przypuszczalnie tworzyłeś stronę na dużym monitorze, powinieneś pomyśleć o ludziach z małymi rozdzielczościami (bo ludzie nadal głównie mają 1024x? i 1280x?)

Cytat
Za 80zł serwer bez limitów? Podejrzane. Sądząc po szybkosci dzialania strony firmy, mozna wywnioskowac jak chodza kupione serwery...


Wybacz, u mnie strona działa natychmiastowo.
wNogachSpisz
Nip i regon w stopce, prawy dolny róg.

"Przypuszczalnie tworzyłeś stronę na dużym monitorze"
tak, 21 cali

"powinieneś pomyśleć o ludziach z małymi rozdzielczościami"
Ja mam 800x600, incydentalnie 1024x600 (netbook)

"Za 80zł serwer bez limitów? Podejrzane."
Podejrzewaj dalej, ale czy koniecznie publicznie? Takie podejżewanie ociera się o pomawianie i zniesławianie, pamiętaj o tym przy następnym poście, bo do gości takich jak ty straciłem cierpliwość już dawno.

"Sądząc po szybkosci dzialania strony firmy, mozna wywnioskowac jak chodza kupione erwery..."
Pudło, głowna stoi na serwerze w netart (dali za free na rok, mi chodzi szybko więc postawiłem)
na tym serwerze nie ma ani jednego konta użytkownia i nie będzie, także sądzenie jak działają stronki userów na podstawie działanie strony głownej nie ma podstaw, to nie mój serwer.

Wypingujcie sobie sami:
s1.homehost.pl
s2.homehost.pl
s3.homehost.pl
s4.homehost.pl
Shadowsword
Cytat
Nip i regon w stopce, prawy dolny róg.

Według mnie powinieneś wrzucić je gdzie jeszcze na stronie. Nigdy by mi nie przyszło do głowy, żeby kliknąć na ten link w prawym dolnym rogu, prawdopodobnie dlatego, że nigdy nie korzystałem z serwisu mikrofirmy.

Cytat
s1.homehost.pl
s2.homehost.pl
s3.homehost.pl
s4.homehost.pl


s1.homehost.pl:
Cytat
64 bytes from 5b.bc.78ae.static.theplanet.com (174.120.188.91): icmp_seq=1 ttl=46 time=186 ms
64 bytes from 5b.bc.78ae.static.theplanet.com (174.120.188.91): icmp_seq=2 ttl=46 time=190 ms


s2.homehost.pl
Cytat
64 bytes from node94.myserverhosts.com (85.92.82.105): icmp_seq=1 ttl=50 time=47.2 ms
64 bytes from node94.myserverhosts.com (85.92.82.105): icmp_seq=2 ttl=50 time=44.0 ms


s3.homehost.pl
Cytat
64 bytes from dc.f5.78ae.static.theplanet.com (174.120.245.220): icmp_seq=1 ttl=46 time=187 ms
64 bytes from dc.f5.78ae.static.theplanet.com (174.120.245.220): icmp_seq=2 ttl=46 time=190 ms


s4.homehost.pl
Cytat
64 bytes from 5c.97.78ae.static.theplanet.com (174.120.151.92): icmp_seq=1 ttl=46 time=192 ms
64 bytes from 5c.97.78ae.static.theplanet.com (174.120.151.92): icmp_seq=2 ttl=46 time=212 ms


Dla porównania serwer netstrefy:
Cytat
64 bytes from s2.netstrefa.pl (217.149.243.144): icmp_seq=1 ttl=58 time=22.4 ms
64 bytes from s2.netstrefa.pl (217.149.243.144): icmp_seq=2 ttl=58 time=10.2 ms
64 bytes from s2.netstrefa.pl (217.149.243.144): icmp_seq=3 ttl=58 time=12.7 ms
64 bytes from s2.netstrefa.pl (217.149.243.144): icmp_seq=4 ttl=58 time=10.0 ms
64 bytes from s2.netstrefa.pl (217.149.243.144): icmp_seq=5 ttl=58 time=12.7 ms
64 bytes from s2.netstrefa.pl (217.149.243.144): icmp_seq=6 ttl=58 time=9.20 ms


Ale wiadomo - netstrefa jest kilkukrotnie droższa.

Cytat
"Przypuszczalnie tworzyłeś stronę na dużym monitorze"
tak, 21 cali

"powinieneś pomyśleć o ludziach z małymi rozdzielczościami"
Ja mam 800x600, incydentalnie 1024x600 (netbook)

No to jak siedzisz na 800x600 to tym bardziej powinieneś wywalić ten duży baner, zajmujący prawie cały ekran.
webasek
A co powiesz na to
Jak się zmienia ta reklama u góry to tak właśnie to wygląda.
Przeglądarka google

Niestety nie wszystko działa przynajmniej w zakładce domeny nie ma cennika nie działa regulamin, ...
Moli
Cytat
"Za 80zł serwer bez limitów? Podejrzane."
Podejrzewaj dalej, ale czy koniecznie publicznie? Takie podejżewanie ociera się o pomawianie i zniesławianie, pamiętaj o tym przy następnym poście, bo do gości takich jak ty straciłem cierpliwość już dawno.

Niema czegoś takiego jak serwer bez limitów! Jak już pisałem wcześniej to jest wprowadzanie klienta w błąd, więc nie strasz innych jak sam nie jesteś w porządku.

ps. Podejrzewanie nie podejżewanie.
qwerty1440
Czyli podsumowujac na tym forum jestes spalony - idz szukac frajerow gdzie indziej ;]
blooregard
Cytat
Niema czegoś takiego jak serwer bez limitów!

Jest to jednak jakoś nagminnie stosowana praktyka:

Przyklądy pierwsze z brzegu:
http://www.group5.pl/
http://www.follownet.pl/
http://securityhost.pl/

oraz:
http://www.google.pl/search?hl=pl&clie...mp;aq=f&oq=
około 150.000 wyników...

Więc jak to w końcu jest? Są te limity czy ich nie ma?

Cytat
Czyli podsumowujac na tym forum jestes spalony - idz szukac frajerow gdzie indziej ;]

Zachowuj się smile.gif . Byle jak, ale się zachowuj.
qwerty1440
Dajcie mu juz spokoj...
Limity sa, nie ma quoty.
Kupie sobie konto i bede codziennie wysylal tyle danych ile sie da, jak zabraknie miejsca na dysku to podam go do sadu z Dz. U. 141, poz 1176 z 2002r i tyle!
Tak samo jak serwer spowolni bo wszyscy zaczna sie tak zachowywac - bo przeciez nie ma limitu predkosci! On jako uslugodawca bedzie za to odpowiedzialny i najwyzej beknie. Jego problem nie nasz.

Takie uslugi moglbym porownac do marketowych rowerow - kto mial stycznosc, wie o czym mowie winksmiley.jpg
thomson89
Cytat(qwerty1440 @ 7.01.2010, 13:28:24 ) *
Takie uslugi moglbym porownac do marketowych rowerow - kto mial stycznosc, wie o czym mowie winksmiley.jpg


biggrin.gif

Co do oferty nie będę się wypowiadał. Zbyt dużo ci powytykali. Co do strony, to ten baner odstrasza.

1. Za duży
2. Jak jestem na dole strony a on się chce zmienić przewija mnie do góry strony a potem znowu na dół.
3. Zmiany obrazków (obrazki pod sobą)

Ocena: 3/10
jareeny
Promocje! A gdzie regulamin?

http://homehost.pl/oferta/hosting/promocje
Borewicz_85
Ja osobiście NIE POLECAM exclamation.gif!!
Kupiłem miesiąc temu domenę, oczywiście od razu za nią zapłaciłem.
Do dnia dzisiejszego na stronie jest status nieopłacona!! nie mam dostępu do ustawień domeny.
Pisałem 5 razy (przez ten miesiąc) na stronie do pomocy technicznej, która niby jest 24h/dobę-nikt nie odpisałexclamation.gif
Pisałem maila do admina-nikt nie odpisałexclamation.gif
Pisałem na gg(osoba dostępna)-nikt nie odpisał.
Dzwoniłem kilka razy na komórkę podaną na stronie- nie ma takiego numeru!!
Chcę zabrać domenę na inny serwer, ale nie mam jak się skontaktować z adminem!!
Co mam teraz zrobićquestionmark.gifexclamation.gif Może łaskawy użytkownik "wNogachSpisz" mi odpowie!!!!
jareeny
I już pierwsze czarne opinie winksmiley.jpg
Borewicz_85
Cytat(jareeny @ 12.01.2010, 16:03:34 ) *
I już pierwsze czarne opinie winksmiley.jpg

Ja nikogo nie chcę tu oczerniać! Ale niestety piszę prawdę!
Jestem bardzo rozczarowany! Nawet nie odpowiada ten nr telefonu co jest podany tak gdzie się znajduje nip i krs (mikrofirmy).
Nie ma żadnego kontaktu z adminem.
Nie wiem co mam teraz robić! Jest jakiś sposób odzyskania i przeniesienia domeny??
Gdzie zaistniałą sytuację mogę zgłosićquestionmark.gif
Na policję za bardzo nie chcę bo to tylko 10zł, poza tym po co gościowi robić problemy... (chociaż może dla zasady powinienem).
Jedyne pocieszenie jest takie, że nie kupiłem tam hostingu...
patryczakowy
Cytat(Borewicz_85 @ 12.01.2010, 17:04:03 ) *
Na policję za bardzo nie chcę bo to tylko 10zł,

No zależy jak na to patrzeć jeżeli przez to że nie możesz mieć tej domeny poniosłeś straty np planowałeś pod nią otworzyć sklep i zarabiać na tym i realnie te straty wycenisz spokojnie możesz podać go do sądu i dochodzić z tego tytułu odszkodowania
Moli
@jareeny - Jest pod ofertą (nie wiem czy był jak pisałeś post, teraz jest).
@Bloo
Cytat
Więc jak to w końcu jest? Są te limity czy ich nie ma?

smile.gif Sądząc po poziomie admina pewnie spore biggrin.gif
Cytat
Dajcie mu juz spokoj...

Dał stronę do oceny więc i ofertę (jak całość to całość).
Oferta jest źle sprecyzowana, może dużo osób się oszukać, jeśli dzięki temu tematowi chodź jedna osoba przed zakupem zrezygnuje to będzie sukces smile.gif
Pamiętaj jak ja zaczynałem tworzyć strony, było to dobrych parę lat temu, też znalazłem jakiś hosting "bez limitów", wtedy byłem pewny że to jest możliwe smile.gif Ale to było dawno i nieprawda smile.gif
r4xz
"Gwarancja niezawodności:
HomeHost.pl udziela gwarancji niezawodności na usługi: 'Serwer www', conajmniej 99,9% za wyjątkiem serwerów zlokalizowanych w Polsce, dla nich gwarancja wynosi 99,85%.
W przypadku nie dotrzymania tej gwarancji, klient otrzyma zwrot abonamentu w wysokości 1% za każdą godzinę niedostępności usługi, bez względu na długość abonamentu."

@Borewicz_85, to pewno ten 0,1% (ew. 0,15%) zawodności był  sciana.gif

jest jeszcze drugie pocieszenie:

"Rezygnacja:
Użytkownik może zrezygnować z usług HomeHost.pl w dowolnym momencie bez podawania przyczyny.
W przypadku abonamentów trwających dłużej niż 1 miesiąc, użytkownikowi przysługuje zwrot kosztów obejmujący wartość niewykorzystanego abonamentu.
HomeHost.pl w żaden sposób nie wymaga od swoich użytkowników przedłużenia umowy, nie są stosowane żadnego rodzaju zapisy narażające użytkownika na dodatkowe koszty finansowe."


zwrot pieniędzy... tylko najpierw to trzeba by było jakoś się skontaktować z adminem, czyli zwrotu nie będzie...  sciana.gif

MojeGBA
Ależ moi drodzy homehost.pl to oszuści.

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5867146

Żeby się przekonać zarejestrowałem u nich konto.
własny plan hostingowy warty 0,06 zł za 2 tygodnie. Dokonałem wpłaty i ... cisza.

No, ale potwierdziłem że to oszuści:

Cytat
Aby zapłacić za usługe, należy wykonać przelew bankowy na rachunek:

mBank 37 1140 2004 0000 3102 xxxx xxxx
Maxxxxz Wxxxxxik
ul. Ikara 2
81-197 Gdynia

na kwotę: 0,06 PLN

W tytule przelewu należy podać identyfikator płatości:
xxxxxxxxxx/hosting/xxxxxxx
W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami za pomocą tego odnośnika.


zaiksowałem kilka danych

Pozdrawiam :-)

PS. To teraz do sądu... muszę odzyskać moje 6 groszy exclamation.gif!
dr_NO
Ale fajna oferta:
Jak wybieracie pakiet "bez limitów" z gotowców, płacicie miesięcznie 23,98 zl
a znowu z konfiguratora 26zl
Reszta opinii mowi sama za siebie, ale wracaja do opini o stronie to...
styl niejako zerzniety z home.pl ... just do it winksmiley.jpg
Borewicz_85
Cytat(r4xz @ 12.01.2010, 22:14:25 ) *
1.)@Borewicz_85, to pewno ten 0,1% (ew. 0,15%) zawodności był sciana.gif

2.)zwrot pieniędzy... tylko najpierw to trzeba by było jakoś się skontaktować z adminem, czyli zwrotu nie będzie... sciana.gif


1.) ja to mam pecha tongue.gif
2.) dokładnie, gościu dał lewe dane.

szkoda że się nie wybieram do Gdyni... na pewno bym go odwiedził przy okazji aaevil.gif

Tu jeszcze jeden link z cennymi opiniami. Szkoda że tego wcześniej nie widziałem.

http://www.adam.piersa.pl/polwebspl-mala-opinia.html

Mam nadzieje, że się nikt nie da już nabrać na homehost .
wNogachSpisz
Cytat(MojeGBA @ 13.01.2010, 00:22:21 ) *
Ależ moi drodzy homehost.pl to oszuści.

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5867146

Żeby się przekonać zarejestrowałem u nich konto.
własny plan hostingowy warty 0,06 zł za 2 tygodnie. Dokonałem wpłaty i ... cisza.

No, ale potwierdziłem że to oszuści:



zaiksowałem kilka danych

Pozdrawiam :-)

PS. To teraz do sądu... muszę odzyskać moje 6 groszy exclamation.gif !


I własnie za ten tekst zostaniesz pozwany przez moją firmę o zniesławienie, Gratuluje!
Twoje 6 groszy, nie rozmieszaj mnie, pewnie twoja oplata zostal zwyczajnie przeoczona, zamiast napisac w pomocy piszesz na forum, jestes gosciem do odtrzelenia.
Czy może chodzi o ten przelew?

Nr Rachunku: 37 1140 2004 0000 **** **** ****
Nazwa Banku: BRE Wydz.Bankowości Elektronicznej Nazwa Banku: BRE Wydz.Bankowości Elektronicznej
Nadawca: JAROSŁAW KAROL ***
********
******** ********


Spodziewaj się listu.

Co do rejestracji domen to jest delikatny poślizg związany z wyborem nowego registara oraz dokonczenia panelu. Jednak domeny zamowione dzialaja tylko jeszcze przez tydzien lub dwa nie bedzie sie ich dalo oddelegowac na inne serwery DNS, nie da sie tego zrobic z panelu, lecz wystarczy napisac w pomocy aby ktos ze wsparcia zrobil to recznie..  
trucksweb
czy to chyba nie powinno znalezc sie na hydeparku ?

Cytat
I własnie za ten tekst zostaniesz pozwany przez moją firmę o zniesławienie, Gratuluje!


pogratuluj lepiej swoim pracownikom za rzetelne wykonywanie pracy.
JAk przeoczyliscie wplate ?ciekawe jak w takim razie rozliczacie sie z ZUSEM dry.gif

w biznesie chyba obowiazuje nadal zasada,
Cytat
Klient nasz Pan



//
Cytat
Co do rejestracji domen to jest delikatny poślizg związany z wyborem nowego registara oraz dokonczenia panelu

wydaje mi sie, ze Klienta malo to obchodzi, a tym bardziej to ze macie nie skonczony panel blinksmiley.gif
To w waszym interesie byl kontakt z klientem a nie na odwrot.
wNogachSpisz
Po prostu nie pozwole żeby jakiś gość nazywał moją firmę oszustwem, operając to na tym, że jego opłata w wysokości 6 groszy nie została zaksięgowana, nie piszac wcześniej nic w pomocy.



"Zniesławienie, pomówienie, obmówienie - występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego do pełnienia danej funkcji, zawodu lub działalności."

To co robi ten gość wyczerpuje cytowany paragraf.
Podaj choć jeden powód dla którego miałbym nie spotykać się z tym panem w wsądzie.
Zapłaci na karitas 5 stówek to się ogarnie.



Finalna wersja panelu przechodzi ostatnie próby w środowisku testowym, publikacji należy się spodziewać pod koniec w stycznia 2010.
Spawnm
Powód ? Zapłacił nie dostał.
Moli
Cytat
czy to chyba nie powinno znalezc sie na hydeparku ?

Tak, w temacie humor smile.gif
Cytat
To co robi ten gość wyczerpuje cytowany paragraf.
Podaj choć jeden powód dla którego miałbym nie spotykać się z tym panem w wsądzie.
Zapłaci na karitas 5 stówek to się ogarnie.

Super poziom jak na właściciela firmy. Gratuluje.
Zamiast załatwić to normalnie to straszysz od razu sądem, takie rzeczy tylko szkodą. Słyszałeś może ostatnio o historii z firmą authalia ? Jeśli nie to polecam poczytać, straszeniem sądem na samym początku nie jest najlepszym zagraniem prowskim.

ps. MojeGBA daj znać jak dostaniesz wezwanie smile.gif
Daiquiri
Cytat(wNogachSpisz @ 18.01.2010, 16:18:36 ) *
"Zniesławienie, pomówienie, obmówienie - występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego do pełnienia danej funkcji, zawodu lub działalności."
Świetnie, problem polega na tym, że to nie było "pomówienie", ale relacja z faktów. Zapłacił nie dostał. Baa Ty nie zaksięgowałeś wpłaty, więc nie wiem jak się rozliczasz z wpłacanych Ci pieniędzy. Wiem, że kwota Cię śmieszy, ale to nie zmienia faktu, że (jak sam przyznałeś) przeoczyłeś ją. Poza tym sam umożliwiłeś (jak rozumiem) zamówienia usługi na taką kwotę.

Poza tym strasznie agresywnie reagujesz - masz chyba mały problem z umiejętnością przyjmowania krytyki (słusznej lub nie). Uważam, że straszenie kogokolwiek pozwem po pierwsze: nie przysporzy Ci klientów, po drugie: nie świadczy o Tobie najlepiej, po trzecie: nikogo tak naprawdę nie wzrusza. Sytuacja jest śmieszna i szczerze wątpię czy jakikolwiek prawnik (nawet opłacony) podjąłby się napisania czegokolwiek w tej sprawie - zwłaszcza, że zostałeś nazwany oszustem - bo nie wywiązałeś się z tego, do czego byłeś zobowiązany (!).

A na marginesie dla reszty - konto na mikrofirmy.pl jest weryfikowane pod kątem prawidłowości danych przez mbank. O ile się nie mylę, wizytówka w mikrofirmach jest równoważna posiadaniu biznesowego konta w mbanku.
webdice
Może słyszeliście o hostingu polwebs.pl, ogólnie mało pochlebne opinie (o czym zaraz).

Kod
PING polwebs.pl (77.55.52.33) 56(84) bytes of data.
64 bytes from aca33.rev.netart.pl (77.55.52.33): icmp_seq=1 ttl=58 time=13.3 ms
64 bytes from aca33.rev.netart.pl (77.55.52.33): icmp_seq=2 ttl=58 time=10.0 ms
64 bytes from aca33.rev.netart.pl (77.55.52.33): icmp_seq=3 ttl=58 time=9.26 ms


Kod
PING homehost.pl (77.55.52.33) 56(84) bytes of data.
64 bytes from aca33.rev.netart.pl (77.55.52.33): icmp_seq=1 ttl=58 time=8.89 ms
64 bytes from aca33.rev.netart.pl (77.55.52.33): icmp_seq=2 ttl=58 time=8.34 ms
64 bytes from aca33.rev.netart.pl (77.55.52.33): icmp_seq=3 ttl=58 time=8.89 ms


Znowu netart.pl? To samo IP? No dobra, wspólny serwer może z tą firmą? Eeee, nie... no to whois.pl i co widzę? Ten sam identyfikator abonenta. Wystarczy poszukać opinii o w/w firmie.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=po...mp;aq=f&oq=

co ciekawe, pierwszy wynik w Google to... winksmiley.jpg.

P.S. Proszę mnie nie straszyć sądem bo jestem lekko chorawy i nie bardzo mam ochotę ruszać dupsko gdziekolwiek.
MojeGBA
Cytat(wNogachSpisz @ 18.01.2010, 16:01:59 ) *
I własnie za ten tekst zostaniesz pozwany przez moją firmę o zniesławienie, Gratuluje!
Twoje 6 groszy, nie rozmieszaj mnie, pewnie twoja oplata zostal zwyczajnie przeoczona, zamiast napisac w pomocy piszesz na forum, jestes gosciem do odtrzelenia.
Czy może chodzi o ten przelew?

// Dane ukryte


Spodziewaj się listu.

Co do rejestracji domen to jest delikatny poślizg związany z wyborem nowego registara oraz dokonczenia panelu. Jednak domeny zamowione dzialaja tylko jeszcze przez tydzien lub dwa nie bedzie sie ich dalo oddelegowac na inne serwery DNS, nie da sie tego zrobic z panelu, lecz wystarczy napisac w pomocy aby ktos ze wsparcia zrobil to recznie..  


Bardzo się boję... Przypomnę, iż:
1. Na stronie napisane jest, iż wpłata zostaje zaksięgowana automatycznie.
2. W jaki sposób wpłata która ma być księgowana automatycznie może zostać przeoczona?
3. Wydaje mi się, iż ustawa o ochronie danych osobowych zakazuje publikowania jakichkolwiek danych kontrahenta bez jego zgody. W tym wypadku zostały opublikowane całościowe Imiona oraz numer konta, a także kod pocztowy, przybliżony adres itd co pozwala na zidentyfikowanie danej osoby

To może być ciekawe

PS.
Cytat
"Zniesławienie, pomówienie, obmówienie - występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego do pełnienia danej funkcji, zawodu lub działalności."


W tym wypadku postępowanie nie mogło uniżyć opinii o was, gdyż ta sięgnęła już dawno dna... Opublikowane zostały jedynie informacji wszechobecne w sieci Internet oraz potwierdzone przez konkretny przypadek...

Ponadto stwierdzenie, iż jesteście oszustami, nie padło w kontekście owych 6-groszy, lecz tematu założonego na o2.pl. Natomiast moja wpłata potwierdziła tylko iż wasze zachowanie nosi bądź nosiło znamiona oszustwa, gdyż przedstawione dane na o2.pl były zbieżne z waszymi. Polecam czytać ze zrozumieniem wypowiedzi użytkowników :-)

Przy okazji, wybaczcie za zwłokę w odpowiedzi, ale niestety byłem zmuszony wymienić sprzęt komputerowy.

EDIT: Moli, dam znać :-)
itsme
WItam

przedmiotowy temat był raportowany dwa razy do Administracji forum.
Powodem pierwszym był: próba szukania naiwnych na sieci. Odpowiedź Administracji była taka że należy temat pozostawić aby właśnie ustrzec innych przed ewentualnym rzekomym nieuczciwym podejściu do swoich klientów lub też umocnić wiarygodność firmy hostingowej. Jak widać forum pod tym względem spełnia swoją rolę. Każdy kto przeczyta ten wątek sam stwierdzi czy dana firma należy do uczciwych. (~wNogachSpisz: nie strasz mnie paragrafami 212 KK bo nie będziesz pierwszym który to uczyni [pozdrowienia dla ~belliash - o tym userze kiedy indziej w innym wątku ale na pewno napiszę obiecałem temu userowi zachowującemu się jak kłamca].
Rynek dokładnie zweryfikował profesjonalizm firmy hostingowej.
Ponadto ~wNogachSpisz sam się również zweryfikowałeś na forum z takim podejściem do klientów i publikowaniem danych osobowych życzę powodzenia.
Prawdopodobnie będzie kolejną przelotną firmą hostingową.

Powodem drugim było publikowanie danych osobowych ... co już skorygowałem

Pozdrowienia
dr4ko
No cóż panowie, zbieracie co najmniej 10 poszkodowanych osób i możecie iść z pozwem zbiorowym do sądu...
securityhost
Kupiłem konto w HomeHost i już czekam ponad 48h na aktywacje zapłaciłem 2gr. admin nie raczył się nawet odezwać a w regulaminie nigdzie niema napisane ze inne firmy hostingowe nie moga mieć konta. Chciałem przetestować ich usługę ;-)
spid3r
Potwierdzam... Jest to oszust. Ja kompletuje dokumenty i składam sprawę na policję.
Dobrze by było, aby inni pokrzywdzeni również złożyli sprawę na policję.
Mnie oszukał na 85 zł, ale znam też osobę którą oszukał na ponad 100 zł...
Razem się to zbierze do kupy to trochę pieniędzy będzie.
W późniejszym terminie zamierzam zgłosić sprawę do Urzędu Kontroli Skarbowej, Prokuratury a następnie
proces cywilny o utratę moich danych, które były na tym serwerze, miały dla mnie
bardzo sentymentalną wartość.
Serwer już nie działa 3 tydzień

Dodam, iż próbowałem się skontaktować z właścicielem, ale bezskutecznie, chciałem rozwiązać
problem po dobroci, ale niestety to nie możliwe. Trochę wyszukiwałem informacji na jego temat
i jest to cenzura(młody człowiek) w wieku 23 lat i jak widać bardzo bezmyślny.
Poprzednio oszukiwał ludzi jako właściciel polwebs.pl i pisząc z poszkodowanymi był chamski, ordynarny
i pewny siebie... Twierdził, że ludzie sobie mogą zgłaszać sprawę, gdzie chcą a i tak mu nic nie zrobią...
Trzeba walczyć o swoje, niby pieniądze nie duże, ale jak damy się tak oszukiwać to w tym kraju nigdy
nie będzie dobrze.
trucksweb
a mnie az sciska brzuch ze smiechu jak czytam wszystkie posty tych osob, ktore daly sie nabrac na hosting za 2gr.
Zal bierze jak mozna byc tak naiwnym juz nie mowiac o umieszczaniu na takim serwerze prywatnych danych -jw. laugh.gif

smiech na sali !, ale moze kiedys sie nauczycie ze w zyciu nie ma nic za darmo.
spid3r
no masz rację ... tylko ja dałem 85 zł, więc wydawało mi się to dobrą ofertą tym bardziej, że pech chciał
że gdzieś wcześniej przeczytałem pewnie właściciela wypowiedź, że super hosting i w ogóle...
Człowiek całe życie się uczy na błędach... co zrobić... nigdy wcześniej nie miałem płatnego hostingu
i nie myślałem, że tak można drugą osobę w dzisiejszych czasach oszukać, czasami jestem
za bardzo łatwowierny i wydaje mi się, że każdy jest dobry, miły itd.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.