Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bardziej pr0 książki?
Forum PHP.pl > Inne > Książki > Pytania
PSV
Nie wiem czy zgodzicie się ze mną, ale wydaje mi się ze wszystkie książki dotyczące programowania, np. na Helionie, są dla początkujących osób, nawet takie książki jak "PHP5. Zaawansowane programowanie" czy serie Vademecum programisty" poświęcają 500 stron z 700 na wyjaśnienie "podstaw podstaw" i w każdej z tych książek można znaleźć na wstępie tekst, ze ta książka jest dla laików i dla średnio zaawansowanych, albo "mimo ze ta książka jest dla początkujących to na pewno pr0 tez znajda coś ciekawego w tej publikacji"

Stąd moje pytanie. Czy znacie jakieś tytuły bardziej pr0, lub księgarnie ze specjalistycznymi publikacjami? Po prostu coś bardziej pr0 niż na Helionie, Merlinie itp.?
A może na Helionie są pr0 książki? Może "PHP5. Zaawansowane programowanie"(tego akurat nie czytałem) jest pr0?
Wykrywacz
Masz tu miszczu pr0 tekst http://php.net.pl/manual/pl/index.php
PSV
Fakt najbardziej pr0 publikacja smile.gif
Ale nie ma na polskim rynku żadnych polskich książek ładnie opisujących bardziej zaawansowane zagadnienia? Na studiach podaje sie chyba lektory które trzeba przeczytać w ciągu roku, prawda? Studenci mieliby zdobywać wiedzę z książek dostępnych na Helionie?
mike
Chcesz się zaawansowanego programowania uczyć na skryptach PHPowych? Nie żartuj "miszczuniu".

Architektura systemów zarządzania przedsiębiorstwem. Wzorce projektowe ~ Fowler
J2EE. Wzorce projektowe. Wydanie 2
Design Patterns ~ GoF
phpion
Najbardziej pr0 b00k do pi-ejdż-pi jaki jest dostępny na naszym markecie. Niestety został wycofany ze sprzedaży, ale może uda ci się wyhaczyć miszczowskim hakiem jakiś egzemplarz. Nic bardziej pr0 nie findniesz.
Temat: PHP5 Obiekty wzorce narzdzia

PS: "PHP5. Zaawansowane programowanie" po prostu sucksuje. Może nie jest to b00k dla n00bków, ale też nie jest pr0.
PSV
mike, o to właśnie chodzi, że nie jestem "miszczuniem" a chciałbym kiedyś być smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.