Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [HTML][CSS][JavaScript]licencja
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
pepek23
witam
jako że jestem początkującym to staram się analizować kody jakie uda mi się znaleźć. I mam problem ponieważ pobrałem menu ze stronki http://www.gosu.pl/MyGosuMenu/ i na menu jest licencja BSD, na wikipedii wyczytalem że można to dowoli edytować rozprowadzać natomiast należy do produktu załączyć informacje o autorach. I tak w pliku js jest notka dont remove this notice natomiast te informacje które są pod nią napisane w żaden sposób nie widnieją na stronie i moje pytanie brzmi tak czy ta notka w wystarczy czy należy samemu na własnej stronie dopisać że autorem jest ta osoba?questionmark.gif
Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ nie mam zamiaru wykorzystywać czyjejś pracy w sposób którego ta osoba sobie nie życzy
potreb
Wystarczy.
darko
Śmiało możesz korzystać nie usuwając komentarza, który nie ma się wyświetlać na Twojej stronie, ale ma być w kodzie skryptu do wglądu dla zainteresowanych. Nic więcej nie musisz robić, tylko nie usuwaj komentarzy pochodzących od autorów skryptu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.