Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Ocena] Ewystawa
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
martin1234
Witam,

to już moje kolejna strona do oceny na tym forum, tym razem strona prezentuje opisy różnych produktów z kategorii perfumy, kosmetyki, akcesoria i meble fryzjerskie oraz filmy i książki. Strona postawiona na Wordpressie, autorska templatka zmodyfikowana na potrzeby strony, autorski projekt graficzny. Zapraszam do oceny.

Link: www.ewystawa.com
Shadowsword
Cały layout piękny, jedynie w wyszukiwarce pomarańczowa ramka jest zbyt niska (pod google chrome przynajmniej). Poza tym bez zastrzeżeń.
martin1234
Cytat(Shadowsword @ 17.09.2009, 23:24:23 ) *
Cały layout piękny, jedynie w wyszukiwarce pomarańczowa ramka jest zbyt niska (pod google chrome przynajmniej). Poza tym bez zastrzeżeń.


Dzięki, reinstalowałem ostatnio kompa i zapomniałem zainstalować google chrome. Dzisiaj sprawdzę i poprawię formatowanie.
adrian.p
Ładnie, ale każdy Twój design jest bardzo zblizony do swoich poprzedników. Chociażby do tego co masz w stopce. Czcionki, układ. Jeden patent.
martin1234
Cytat(adrian.p @ 18.09.2009, 09:00:45 ) *
Ładnie, ale każdy Twój design jest bardzo zblizony do swoich poprzedników. Chociażby do tego co masz w stopce. Czcionki, układ. Jeden patent.


Są to strony typowo hobbistyczne i nie mam, aż tak wiele czasu aby każdy projekt był na tyle oryginalny żeby różnił się od poprzedniego. Na wykonanie projektu graficznego, templatki i konfiguracji Wordpressa mogę poświęcić góra półtora dnia. Projekty pod względem graficznym różnią się od siebie. Układ elementów na stronie jest podobny, ponieważ takie rozmieszczenie poszczególnych elementów najbardziej mi pasuje i jest dosyć przejrzyste. Jeżeli uważnie prześledzisz różne moje projekty na Wordpressie to znajdziesz wiele różnic i rozwiązań.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.