Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [inne]Dział przedszkole
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Forum
nansss
Witam. Skoro raczkuje w tematyce PHP i MySql zakładam temat w tym oto dziale(Przedszkole)
Notorycznie opiekun Spawnm zamyka moje tematy twierdząc, że "robię sobie jaja".

To nie moja wina, że nie do końca znam PHP i że jestem wzrokowcem tj. uczę się na przykładach. Jeśli czegoś nie potrafię rozwiązać piszę na forum o pomoc, ale jej nie uzyskuję bo "OPIEKUN" blokuje moje tematy.

Prosiłbym Administrację o zrozumienie i pouczenie tego opiekuna oraz o wyrozumiałość i na przyszłość nie zamykania tematów.
skowron-line
Cytat(nansss @ 20.08.2009, 13:21:53 ) *
Prosiłbym Administrację o zrozumienie i pouczenie tego opiekuna oraz o wyrozumiałość i na przyszłość nie zamykania tematów.


To jeżeli prosisz Admina o pouczenie opiekuna to może napisz do takowego na PRV.
webdice
W takim razie proszę również o pouczenie, bo postąpiłbym tak samo w większości przykładów.
kwiateusz
Pouczam was! Dobrzeście robili. Z tego co zauważyłem to wszystkie odpowiedzi sa albo w manualu, albo trzeba ruszyć głową ewentualnie przeczytać ze zrozumieniem komunikat błędu
erix
Cytat
Prosiłbym Administrację o zrozumienie i pouczenie tego opiekuna oraz o wyrozumiałość i na przyszłość nie zamykania tematów.

A nie chciałbyś przypadkiem moderacji na posty? ~Spawnm ma jeszcze ode mnie błogosławieństwo za to zamykanie.

Cytat
oraz o wyrozumiałość i na przyszłość nie zamykania tematów.

Sory, ale:
  1. lenistwa nie tolerujemy
  2. nie Ty tu jesteś od pouczania
  3. nie pasuje któryś z powyższych - nikt Cię tu nie trzyma
  4. poziom trzeba trzymać, a nie powielać Ndziesiąt razy kursy
  5. naukę zaczynać od SAMODZIELNEGO myślenia, dopiero potem lecieć na forum, a nie na odwrót


wiem, że niektórzy z Was paru osób za to nienawidzi, ale mam nadzieję, że kiedyś zrozumiecie. Kiedyś nie było forum, był język i ludzie sami się jakoś nauczyli. Nie widzę przeszkód, żebyście i Wy - niektóre lenie - trochę ruszyły cztery litery i się nauczyły.
Cysiaczek
A Wy co? Sprawa załatwiona (z mojej strony) przez PW, więc nie marudzić tu publicznie tylko uśmiech na gębę i do roboty smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.