Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [design] Autobusy
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
cf7ni5k
Jak na razie tylko grafika - design strony głównej: http://img161.imageshack.us/img161/5032/50562870.jpg

Zanim potnę, jestem ciekawy opinii. Pozdrawiam
kamil4u
Jak dla mnie ładnie winksmiley.jpg - tylko nie pasuje IMO ta zielona belka - za szeroka i kolor też mi nie pasuje zbytnio...

Ale ogólnie to IMO dobra robota smile.gif
phpion
Mi brakuje jakiegokolwiek nawiązania do autobusów. Czy gdyby usunąć "WYNAJEM AUTOBUSÓW I BUSÓW" wiedziałbyś o czym jest ta strona? Bo ja kompletnie nie.
Shadowsword
Musisz dać jakąś fote autobusów stojących w rzędzie na Twoim parkingu zamiast tego zielonego paska. Teraz to wygląda jak zaplecze pozycjonerskie stawiane na wygasłych domenach.
kavka
Brak nawiązania graficznego do tematyki strony. Równie dobrze może być to strona o czymkolwiek innym gdyby tylko zmienić napis znajdujący się na zielonej belce (właściwie jaki jest jej sens istnienia?), a tak obecnie stron się nie tworzy. Zwiększyłabym także czcionkę menu. Pozdrawiam
drake88
Zieleń nie pasuje. Reszta ok.
planet
tak jak poprzednicy: dodaj nawiązanie do autobusów. a tak ogólnie to design ładny, przejrzysty.
lled3
fatalnie, bo nie ma zadego zwiazku z tematyka strony.
Fifi209
Brak nawiązania w grafice do tematyki, to coś zielone jest okropne. ;d
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.