Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [lay] Strona klubowa
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
lled3
http://mafiagame.pl/zks.jpg

oceny grafiki mile widizane smile.gif
matixrr
Jak jest to menu po lewej to nie pasuje tam czarne. Tło można by było urozmaicić o logo klubu a w chwili obecnej jest jeszcze fatalnie, że się zlewa z tym czarnym menu. Jako kibic w miejscu video widziałbym bardziej wynik ostatniego meczu. Jak są newsy powinna być najpierw belka z napisem NEWS która odpowiednio się zmienia w zależności od kategorii!
Shadowsword
Ładne jest to szaro-białe gradientowe tło, jednak w części pomiędzy topmenu a menu głównym i resztą (chodzi mi o tą część gdzie masz film z youtube i foty z meczu) zupenie nie pasuje. W tym miejscu przydałoby się jakieś inne tło.
Fishu
Mi się tam ogólnie podoba, jedynie te menu jakoś nie pasuje. Spróbuj ustawić jedno tło (gradient) dla wszystkich pozycji menu i wstawić jakieś punkty przez nimi (np. strzałke lub coś w tym stylu).

Edit: Link, mam nadzieję, że nie chciałeś tego publikować, ja tu widzę bardzo duże podobieństwo od topu w dół smile.gif
Spawnm
W foot daj center, w menu kategorie i pole po najechaniu nie powinny być tego samego koloru
usuń kropki z kategorii w menu, czarny kolor nie pasuje do reszty w menu.
Mefiuu
Ogólnie te uwagi co Panowie powyżej, a wygląd bardzo ładny winksmiley.jpg pozdrowienia z Jasła winksmiley.jpg
drake88
Nie pasują napisy na topie, za prosta czcionka. Background pod linkami w menu też taki dziwny.
Mała22
Dla mnie jest calkiem w porzadku smile.gif Pozdrawiam serdecznie biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.