Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Książka o zarządzaniu czasem
Forum PHP.pl > Inne > Książki > Pytania
Lejto
Szukam jakiejś książki o zarządzaniu czasem.

Pozdrawiam
zwierzołak
polecam Getting Things Done Davida Allena. Genialna książka o zarządzaniu projektami i w ogóle wszystkim smile.gif Jest polska wersja którą czytałem; w miarę ok, ale wydaje mi się że oryginał może być lepszy

chociaż nie wiem czy dokładnie o coś takiego Ci chodziło worriedsmiley.gif
Diwi
Również polecam Getting Things Done Davida Allena, jeśli zastosujesz wszystkie porady to uwierz mi, nie pożałujesz winksmiley.jpg.
Lejto
ok dzięki, a jakieś inne propozycje?
Pyciak
Poszperaj troszkę w google'u to znajdziesz parę przyjemnych ebooków.
Lejto
wole zapisane na papierze smile.gif
zdecydowałem się na Getting Things Done Davida Allena
Pyciak
Ja także wolę "papierowe" książki, ale kilka ebooków o tym jak skutecznie wykorzystać czas jest naprawdę dobrych, a niektóre są darmowe.
Spawnm
Pozwolę sobie zadać pytanie, po co wam książka o zarządzaniu czasem,
jakie korzyści przewidujecie z przeczytania tej książki , co dokładnie wam da wiedza w niej zawarta?
Pyciak
Przeczytaj chociaż jedną, a się dowiesz. Nawet nie wiesz ile czasu tracisz na robieniu głupich domowych rzeczy, albo ile czasu możesz zyskać przy dużym projekcie.
Lejto
o co o tym myślicie? http://helion.pl/ksiazki/nieka2.htm
ale to chyba dla laików..
blooregard
Trąci mi to książkami w stylu "Jak zostać webmasterem w 12 minut" czy tym podobne...
kbsucha
A jesteś już pro w webusability? Ksiażka bardzo ceniona i zawsze wymieniana w pierwszym rzędzie na wielu blogach. Miałem okazje przeglądnąc tylko anglojęzyczną wersję i wydawała się całkiem niezła jest wiele oczywistych uwag, ale i one czasem wymagają przypomnienia. Nawet nie wiedziałem, że jest polska wersja i to jeszcze za całkiem niezłą cene, musze się wybrać wkrótce do emipku i jeszcze raz się jej przygladnąć.
dr_bonzo
Cytat(Spawnm @ 12.07.2009, 13:03:23 ) *
Pozwolę sobie zadać pytanie, po co wam książka o zarządzaniu czasem,
jakie korzyści przewidujecie z przeczytania tej książki , co dokładnie wam da wiedza w niej zawarta?


No jak to co - bedziesz wiedzial jak czas ktory masz poswiecic na to co MASZ zrobic, a nie na opierdalanie sie.
Porady typu: zapisuj wszystko co masz zrobic zamiast pamietac, wylacz gg i irca (pomijam to gdy sa wykorzystywane do pracy), wydaja sie trywialne, ale... czemu sam ich jeszcze nie stosujesz?
ayeo
Witam!

Innymi słowy dr_bonzo chciał polecić "Zarządzanie czasem. Strategie dla administratorów systemów" Limonecelli biggrin.gif

Pozdrawiam!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.