Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] Layout serwisu o tematyce finansowej
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
cemanek
Witam, napisałem stronę http://www.openmlm.pl, proszę bardzo o jej ocenę.
MrDaniel
Ja bym zmienił te menu po lewej, chociażby pogrubił i nie używał kursywy żeby się jakoś wyróżniało
Shadowsword
Layout prosty (strzałeczka widzę z tutoriala na gimpuj.info i to nawet w oryginalnych kolorach), ale ładny. W menu górnym świeci się jeden z otaczających myślników, a imo powinny albo oba, albo wcale. To jeszcze wyższe menu w ogóle się nie świeci po najechaniu, a obrazki dają Ci możliwości zrobienia np. fajnych animacji (dwuklatkowych haha.gifd). Panele tak zbudowane, że nie wiadomo czy treśc czy reklama. Jeżeli zależy Ci na zyskach z witryny to ok, jednak jeżeli bardziej zależy Ci na zadowoleniu użytkowników to powinieneś jakoś oddzielić (w sumie jakbyś "cashflow" zamienił na "reklama" byloby nieźle).
cemanek
Zmieniłem to lewe menu i napis cashflow na reklama tak jak radziliście, ale jeszcze pomyśle nad tym lewym menu, bo nie wiem czy ono teraz dobrze wygląda. Te myślniki też ulegną zmianie, nie będą się świecić, a nad przyciskami u góry też popracuje, w sumie dobry pomysł żeby się jakoś podświetlały.
Layaut ma być ogólnie w miarę prosty, bo to tematyka finansowa, wiec nie ma co szaleć z grafikami, ma być ładnie, prosto i przejrzyście. smile.gif
Kildyt
Design dosyć kiepski. Strasznie męczy oczy (to pewnie przez tak duże kontrasty kolorów). Powinno być przejrzyście a nie jest. Wszystko jest takie kanciaste.

Kod:
- zacznij używać angielskich wyrazów do nazw klas itp.
- za dużo stylów w html-u,
- kod nie jest przejrzysty (czepiam się, wiem biggrin.gif ),
- nie ma czegoś takiego jak nic nie prezentujący obrazek (puste alt-y).

Ogólnie bardzo kiepsko. Musisz się jeszcze dużo nauczyć. Nie wykorzystujesz w pełni potencjału CSS-a.

Życzę powodzenia! winksmiley.jpg
Shadowsword
Cytat
Design dosyć kiepski. Strasznie męczy oczy (to pewnie przez tak duże kontrasty kolorów).

Byłem na większości podstron, sporo przeczytałem i obejrzałem bajke o marketingu sieciowym i to na ekranie 8,9' i moje oczy nie są ani troche zmęczone. Może jedynie tabelka w katalogu firm ma zbyt odważne kolory.
erix
Czy tytuł coś mówi?

Zamykam, obiekcje (ew. nowy tytuł) - PW.

edit: otwieram
cemanek
jeśli chodzi o sam kod strony, to pierwszy raz pisałem strone na divach i css więc jestem amatorem, kiedyś jakieś strony pisałem, ale to było jeszcze oparte na tabelach i bez css
Kildyt
Cytat(Shadowsword @ 30.06.2009, 18:47:19 ) *
Byłem na większości podstron, sporo przeczytałem i obejrzałem bajke o marketingu sieciowym i to na ekranie 8,9' i moje oczy nie są ani troche zmęczone. Może jedynie tabelka w katalogu firm ma zbyt odważne kolory.

Napisał co ja sądzę o wyglądzie, a mnie on męczy. Skoki kolorów są zbyt duże. Od ciemno-szarego po biały (#FFF !).
drake88
Zmieniłbym background paneli oraz menu, design zbyt prosty.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.