Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] Uniwersalna bramka SMS
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
esms
Witam,

jakiś czas temu stworzyłem uniwersalną bramkę SMS - serwis Bramek.pl . Chciałbym w związku z tym poprosić o Wasze opinie, sugestie oraz uwagi. Za wszystkie będę serdecznie wdzięczny.
klocu
Na wstępie "Design by Free CSS Templates" tyle tylko, że tego zapisu nie ma w stopce - więc jak na siłę ukrywamy nasze zamiary?
Po drugie formularz ma nieczytelny przycisk Wyślij, a jak wysyłam pusty formularz to oczekuję jakiegoś komunikatu o błędzie.
Po trzeci daj jakieś konto testowe z ograniczeniami, a nie licz szybki zarobek na ludziach, którzy będą to testować.

Czekam na poprawki albo zgłaszam jako reklamę.

Strona jest rozlana. Nie wykorzystujesz pustych przestrzeni. Po co ten padding czy margin pod stopką? A nad stopką tyle miejsca, że szkoda gadać. Jak już bierzesz gotowy walidujący się szablon to staraj się aby strona wynikowa też się walidowała, że xHTML to "szpan"?
Co mnie obchodzi liczba zarejestrowanych? Po co komu ta wartość? Jasnym jest, że coś takiego jest dla ludzi, ale raczej chwalić się tym nie trzeba.
matixrr
Pomniejszony rozmiar w FF:

http://img193.imageshack.us/img193/4320/beztytuulan.png
pyro
Szkoda ze ma captcha ;/
klocu
No ok coś zmieniłeś.

Z tym przyciskiem chodziło mi raczej o nie zwiększenie rozmiaru czcionki, a choćby zrobienie go tak samo jak w przypadku zaloguj.
A przy zaloguj przycisk ok nic mi nie mówi. "Przejdź dalej", "Zaloguj".

A teraz pytanie czemu jest taka duża belka na linijkę stopki? I po co jest taki szeroki barek top'u. Nie ma w nim nic, nie stanowi żadnej specjalnej funkcjonalności.

Ciekaw jestem jak wygląda kasa z tego i jak rozwiązano wysyłkę?
Czy jest to jakiś autorski system czy wykorzystuje inne, zewnętrzne systemy wysyłki za grosze z ukrytym nadawcą?

Dodaj walidację adresu e-mail smile.gif
Drav
Znalazłem tylko 2 rzeczy, które rażą mnie w oczy
1. Menu, jakieś takie mało estetyczne, może zwykłe przyciski z ładnym obramowaniem wypełnione gradientem, albo coś, ale to jest takie mało estetyczne..
2. Stopkę ustaw na sam dół bo na moim monitorze wygląda to tak: logo, biała część strony, stopka, biała część strony.

Tyle odnośnie wyglądu.

Kodu nie sprawdzałem za bardzo, ale na samym wstępnie zraziła mnie jedna rzecz:
Cytat
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250" />
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.