Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt] Ladovnik's Smart Gallery
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
ladovnik
Witam. Chciałbym Wam zaprezentować mój skrypt Ladovnik's Smart Gallery.

Jest to skrypt galerii, który nie korzysta z bazy danych. Jego główną zaletą jest to, że można na raz wrzucić przez FTP do albumu kilkaset fotografii i są one od razu dostępne w galerii.
Skrypt umożliwia tworzenie albumów oraz pod albumów, można dodawać do albumów miniaturki, skrypt obsługuje różne języki i posiada system skórek.

Więcej informacji oraz możliwość pobrania na stronie projektu:
www.ladovnik.com

Pozdrawiam,
ladovnik
marcio
Moze jakis PA pokazesz bo to co widzialem to wybor albumy i wyswietlanie fotek wyglad fajny i schludny mnie sie podoba na prosta i mala galerie.

Do tego nie ma zadnego powrotu do wybory albumu.
ladovnik
Nie ma PA. Właśnie o to chodziło, że wszystko się robi na plikach przez FTP. A do wyboru albumów można wrócić, klikając na logo w lewym górnym rogu.

Idea tego skryptu była taka, że jak np. jakiś portal z grami dostaje od producenta 200 screenów, to tylko wrzuca je na FTP do wybranego albumu i już są dostępne w galerii, nie musi się bawić z dodawaniem to wszystkiego po kolei przez PA winksmiley.jpg

Pozdrawiam,
ladovnik
marcio
To nie lepiej zrobic PA w ktorym bedzie taka mozliwosc??

Nie kazdemu chce sie odpalac klienta FTP po to robi sie takie rzeczy na www by wszystko automatyzowac.

Kto powiedzial ze musisz pokolei mozesz wrzucic jako archiwum i po upload'zie rozpakowac je a jak nie robic dynamiczne inputy dla upload'u wielu plikow
drake88
Ładna, ponieważ przejrzysta, jednakże mam taką uwagę. Logo jest grafiką (napis twojastrona.pl) każdy musi zmieniać w programie, zrób tak żeby było napisane w kodzie i każdym zmienił sobie czcionka brzydka bo pogrubiona i prosta. 5/10
skowron-line
Taka nijaka ta galeria bez PA. Jak Cie kolega poprosi żebyś mu wrzucił galerie zdjęć bo chce foty z wesela pokazać znajomym to dasz mu dane FTP ? czy sam będziesz mu co i rusz wrzucał albo usuwał fotki questionmark.gif raczej nie.
5/10 za brak PA.
ladovnik
Ta galeria jest dla portali internetowych, jak już mówiłem, ktoś dostaje od wydawcy kilkaset screenów, i nie wgra ich na raz przez PA, bo większość serwerów, nawet płatnych, ma limit przesyłanych danych na formularze (zazwyczaj kilka MB) a przez FTP pójdzie gładko.

Zmieniał tego nie będę, bo taka jest idea galerii - brak PA, wrzucamy kilkaset na raz przez FTP i zrobione.

Dodano 14.11.2009:

Pojawiła się nowa wersja skryptu.

W wersji tej zaszło sporo istotnych zmian, które ułatwią korzystanie z galerii.

Poniżej prezentuję listę zmian:
- Zmodernizowano cały kod skryptu
- Poprawiono drobne błędy interfejsu
- Dodano wyświetlanie drzewa kategorii
- Zmieniono sposób wyświetlania zdjęcia
- Zmieniono sposób tworzenia katalogów na łatwiejszy

Więcej informacji o skrypcie - kliknij tutaj.
System do pobrania - kliknij tutaj.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.