Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ocena strony internetowej
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
avatar79
Witam Wszystkich

Pod adresem: http://www.brigi.pl znajduje się moja stronka internetowa.

Prosiłbym o konstruktywna krytykę, opinie, sugestie co można by było zmienić lub usprawnić.

pozdrawiam,
kajzur
Albo strona jest tak ciężka, albo mój net miał gorszą chwilę, co do wyglądu - przejrzysta i przyjazna smile.gif
Kildyt
Design to klapa. Czcionka za mała. Gradienty brzydkie. Za małe paddingi. IMHO strona nie jest przejrzysta i intuicyjna. Logotyp nie prowadzi na stronę główną.
Kod również nie powala. Za dużo stylów w html-u. Używasz tabel tam gdzie nie są one potrzebne. Po co tyle javascipta? Unikaj pustych znaczników.
Pilsener
Pierwsze wrażenie: strona krzykliwa i nieczytelna, estetyka leży

1. Treść niczym się nie różni od tła, wszystko jakby zawieszone w próżni
2. Header jest za duży - zajmuje prawie pół strony, przez co trzeba przewijać w dół, żeby cokolwiek przeczytać
3. Strona jest za wąska i zbyt wysoka
4. Czcionka mała i nieczytelna, ilość treści na stronie głównej zbyt wielka, sama treść także słabo ostylowana - brakuje spójnego systemu nagłówków
5. Coś tam na gole miga i skacze - strasznie irytujące
6. Boxy z tymi nagłówkami przekombinowane - efekt tych narożników kiepski, dzisiaj dominuje minimalizm, estetyka, prostota
7. Same nagłówki brzydkie: czcionka słabo dobrana, gradienty wyglądają amatorsko i prowizorycznie, efekt ich podmiany też, nie są spójne z resztą strony
8. Menu szwankuje w moim IE 6.0
nexis
Cytat(kajzur @ 22.05.2009, 11:52:27 ) *
Albo strona jest tak ciężka, albo mój net miał gorszą chwilę

U mnie:
30 żądań, łącznie 156 KB w 4.11 s
drake88
Grafika kompletnie nie pasuje do siebie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.