Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] mapineo.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
pgolob
mapineo.pl jest serwisem, w którym każdy może wyrazić opinię o otaczającej go rzeczywistości. Nie podoba Ci się obsługa w restauracji, którą ostatnio odwiedziłeś? Znajdź ją na mapie i dodaj punkt z własną opinią. Inni użytkownicy będą mogli oceniać, czy się zgadzają z Twoimi sugestiami.

Link: mapineo.pl

Zapraszam i proszę o ocenę.
trucksweb
pomysl sie podoba wykonanie niby tez, ale:
-popracowalbym nad designem i to mocno obecny dosyc szybko odstrasza
-oznaczenia na mapie sa malo czytelne
-zrezygnowalbym z rozwijania zawartosci pod mapa- jakos mnie to wnerwia
-udostepnij pozostale widoki mapy googla
-wyroznij wyszukiwarke i juz dodane elementy

6/10
Wykrywacz
Pomysł fajny layout okropny, powiększ ramkę na mapke, to ona jest tu najważniejsza a nie buttony u góry z czymś tam nawet nie czytałem.
Poker
pod IE7 trochę Ci się tekst powiększył ...



Speedy
Fajny pomysł, ale popraw layout. Nie mam na myśli tylko ogólnego wyglądu i niepasującej do całości czcionki times new roman w tych boxach po prawej stronie. Jest za dużo napchane w jedno miejsce. Rozdziel to jakoś i zreorganizuj, żeby przyjaźniej wyglądało. Możesz też poszerzyć stronę. Fajnie byłoby, gdyby można było wybrać konkretną miejscowość i zapisać to w cookie lub wybrać własne miejsce zamieszkania i wyszukać punkty w okolicy.
pgolob
Cytat(Speedy @ 19.05.2009, 00:00:59 ) *
Fajny pomysł, ale popraw layout. Nie mam na myśli tylko ogólnego wyglądu i niepasującej do całości czcionki times new roman w tych boxach po prawej stronie. Jest za dużo napchane w jedno miejsce. Rozdziel to jakoś i zreorganizuj, żeby przyjaźniej wyglądało. Możesz też poszerzyć stronę. Fajnie byłoby, gdyby można było wybrać konkretną miejscowość i zapisać to w cookie lub wybrać własne miejsce zamieszkania i wyszukać punkty w okolicy.

hej
W zwiąku z wieloma negatywnymi wypowiedziami na temat layouta, postaram się w najbliższym wolnym czasie przygotować coś nowego. Widocznie mam zły gust;)
Co do możliwości wyszukiwania punktów z okolic własnej miejscowości: możesz przejść do swojej miejscowości korzystając z wyszukiwarki miejsc, a następnie w wyszukiwaniu punktu zaznaczyć, że chcesz szukać z widocznego obszaru, lub zaznacz obszar z którego punkty Cię interesują. Choć przyznam, że chyba słabo to opisałem i przez to wielu użytkowników się gubi.

Dziękuje bardzo za wszystkie opinie. I czekam na kolejne
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.