Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Layout - ocena grafiki
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
kamil_lk
Witam. Proszę o ocene laya

Bukmacherka

Co mam poprawić wg. was. Proszę o opinie bo jestem początkujacy.
phpion
Nie będę się za bardzo rozpisywał tylko podsumuję: nie podoba mi się. Po prostu.
Spawnm
wielkie tandetne i kupa nie wykorzystanego miejsca między top menu na body (wywalić).
kamil_lk
miejsce to zarezerwowane jest na banner..
kwiateusz
ani troche do bukmacherstwa nie pasuje
Lejto
jak na sam początek to nie jest tak źle, kolory pasują...
Kildyt
Wybacz, ale jeszcze dużo pracy przed tobą. Design powinien być piękny i powinien przykuwać oko użytkownika. Chodzi o to aby za pierwszym razem pomyślał sobie: "Ale super strona!", a nie "Ee, to co ja szukałem?".
Niestety nie ma tak, że urodziliśmy się artystami. Przecież Kopernik nie ogłosił swojego odkrycia od razu po urodzeniu. smile.gif

Co do wyglądu: zbyt kontrastowe kolory, brzydki logotyp, za duża nawigacja, za mała i niestandardowa czcionka, brak stopki. Wszystko wygląda jak sprzed 4 lat.

Pozdrawiam!
erix
Strona wystrojem pasuje raczej na jakiś h4x100r5k1 portal. Fixedsys raczej tu nie pasuje. winksmiley.jpg
melkor1984
olbrzymie logo, olbrzymie menu górne... poza tym to daj jakieś gradienty i cienie bo na razie masz tutaj tylko jakieś prostokąty i kwadraty (wyjątek to menu - które i tak jest za duże)...

poza tym brak treści i zdjęć nic nie pokazuje sensownego...

po co ten samochód? co to ma do tematu strony... może kolorystyka strony powinna nawiązywać trochę bardziej do kolorystyki loga?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.