Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: www.podobnie.pl - różni ludzie, podobne doświadczenia
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Prayer
Prosiłbym o ocenę mojej strony.

www.podobnie.pl

Opis z googla - Różni ludzie, podobne doświadczenia - społeczność web 2.0 oferująca anonimową wymianę doświadczeń, przeżyć w formie historii oraz poznawanie własnej osobowości (jak i innych Użytkowników) poprzez quizy personalne.

Strona ma na celu pomaganie ludziom, którzy doświadczyli podobnych przeżyć, sytuacji. Poprzez wspólną wymianę doświadczeń Użytkownicy poznają się pod kątem swoich osobowości i bagażu doświadczeń.
in5ane
To jest SPAM. To nawet nie jest napisane i zrobione przez Ciebie, tylko przez jakąś firmę Golianek.
Prayer
Zanim następnym razem się uniesiesz sprawdź w zakładce "o nas" kto tworzył tę stronę i nie oskarżaj ludzi bezpodstawnie.
sowiq
Również uważam, że bardziej Ci zależy na reklamie strony niż ocenie. Sądzę tak po przeczytaniu rozbudowanego opisu, który napisałeś, a w nim same słowa kluczowe smile.gif

Zaraportowałem jako spam.
Prayer
Ok, skoro tak uważacie to jako nowy użytkownik jestem w stanie tylko to zaakceptować.

Jednocześnie proszę abyście wskazali mi w jaki sposób mam zamieścić stronę na tym forum, aby nie została uznana za SPAM?
webdice
Cytat(Prayer @ 2.03.2009, 13:31:53 ) *
Ok, skoro tak uważacie to jako nowy użytkownik jestem w stanie tylko to zaakceptować.

Jednocześnie proszę abyście wskazali mi w jaki sposób mam zamieścić stronę na tym forum, aby nie została uznana za SPAM?


Jeśli jesteś autorem strony nie musisz nic udowadniać, to osoby które mają jakieś wątpliwości muszą udowodnić swoją tezę.

P.S. Następnym razem za bezpodstawne oskarżanie o plagiat (bez podania sensownych argumentów), a co za tym idzie nabijanie postów będę wręczał ostrzeżenia.
Speedy
Jaki tam spam tongue.gif. Fajne historyjki winksmiley.jpg. Wizualnie też nieźle. Od strony technicznej: mógłbyś wywalić ten przycisk "dodaj do ulubionych", bo to trochę staromodne - teraz większość ludzi korzysta np. z delicious, jeśli w ogóle z takich usług korzysta, a jak ktoś będzie chciał dodać do zakładek w przeglądarce, to doda bez tego przycisku.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.