Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Top strony, czy może być taki?
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
teleimpact
Witam.

Stworzyłem TOP dla forum webmasterskiego. Miał być prost, przejrzysty ale ładny.
Nie wiem czy mi się to udało, zerknijcie na Top i napiszcie czy jest OK. Czy może się podobać...
Jeśli nie, to co ewentualnie można zmienić aby było OK.

Daję linka bo top jest troszkę duży;P
http://netekspert.pl/logo.png
kazag
widać, że zdjęcie tej dziewczyny jest wycięte, zmiękcz kontury albo wytnij je inaczej. Poza tym całkiem... bez szału, ale mialo byc przejrzyscie. Przydałoby się, zeby tytuł i podtytuł były tej samej dlugosci.

btw. skad wziales to zdjecie?
teleimpact
Zdjęcie znalazłem chyba w Google
Nie wycinałem, było poprostu samo zdjęcie... Widać wycięte....

Cytat
Przydałoby się, zeby tytuł i podtytuł były tej samej dlugosci.


To znaczy?
batman
Przenoszę do działu Oceny.

P.S.
Skoro znalazłeś to zdjęcie na google, to sprawdź, czy masz prawa do jego wykorzystania. Jeśli nie, jest to zwykła kradzież.
teleimpact
Zdjęcie było w google, kliknąłem na miniaturkę i przeniosło mnie do jakiegoś "Banku zdjęć' Jakaś angielska stronka... Już nie pamiętam bo to było dość dawno...
batman
Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Tak samo jest ortografią.
Zanim zaczniesz pokazywać ludziom swoją pracę, zainteresuj się, czy jest ona legalna.
EOT.
kazag
Wlasnie z tego powodu zapytalem - sam szukałem podobnego zdjecia i darmowe rzadko sie nadają:/
teleimpact
Ale skoro to był bank zdjęć gdzie było napisane że zdjęcia są legalne i darmowe to już nie moja sprawa...
Mam szukać w śród miliardów stron, takiego samego i spytać "Ty jesteś właścicielem zdjęcia?" Pomyśl chwilkę blinksmiley.gif
batman
Cytat(teleimpact @ 21.02.2009, 18:10:59 ) *
Ale skoro to był bank zdjęć gdzie było napisane że zdjęcia są legalne i darmowe to już nie moja sprawa...
Mam szukać w śród miliardów stron, takiego samego i spytać "Ty jesteś właścicielem zdjęcia?" Pomyśl chwilkę blinksmiley.gif

Jeśli było napisane, że zdjęcie jest darmowe, to nie ma sprawy. Należy jednak pamiętać, by nie sugerować się reklamami (tylko u nas fotki za free), tylko przeczytać regulamin i warunki korzystania z zasobów.
teleimpact
W regulamin się nie zagłębiałem snitch.gif
Wiem że było coś w stylu "Darmowa baza zdjęć, legalne obrazy i loga"
Było tam też parę szablonów www. Naprawdę ładnych, w Polsce za free to jeszcze nie widziałem takich ładnych...
No ale jeśli zdjęcie skopiowali to trudno, do tego nie dojdziemy. tongue.gif

Wracając do tematu, może być taki top? Pasuje do forum webmasterskiego? Co można by jeszcze dodać?
Speedy
Cytat(teleimpact @ 21.02.2009, 17:02:48 ) *
Witam.

Stworzyłem TOP dla forum webmasterskiego. Miał być prost, przejrzysty ale ładny.
Nie wiem czy mi się to udało, zerknijcie na Top i napiszcie czy jest OK. Czy może się podobać...
Jeśli nie, to co ewentualnie można zmienić aby było OK.

Daję linka bo top jest troszkę duży;P
http://netekspert.pl/logo.png


Dziewczyna ładna, a reszta taka sobie...
Moli
Cytat
Dziewczyna ładna, a reszta taka sobie...

Ale nie pasuje tam smile.gif

Czcionki ochydne a w ogóle co tu oceniać ? Zdjęcie które nawet nie wiesz czy możesz wykorzystć i dwa napisy ?

Ocena: 0
kazag
Moli, wydaje mi się, że tu nie ma być "superhipermultikolorowych" fraktali...?
Chciał prosto i przejrzyście i tak jest. Czcionki proste, bo co ma wymyśleć? Ręcznie pisane? Stylizowane na liczydło? Im dziwniej tym gorzej moim zdaniem. Tylko tę dziewczyne wtopić w tło trzeba...
Moli
Mi się czcionki nie podobają, zobacz sobie tą stronę może znajdziesz coś fajniejszego.

ps. W topie powinno być logo, gdzie tu jest logo ? smile.gif Zobacz jak wygląda np. top tego forum, dużo prostrzy a nie ładniejszy ? smile.gif
teleimpact
Czyli wywalić tą dziewczynę i zostawić sam napis? rolleyes.gif
Macie jakiś pomysł jakie logo powinno mieć takie forum webmasterskie?

Dla tego wolałem najpierw was zapytać czy może być taki top... snitch.gif
A czcionki nie mogę zmienić, właściciel forum ją podrzucił i powiedział że z tego ma być logo tiredsmiley.gif
kazag
wpisz sobie w google "logo inspiration" i zobacz jak ludzie robią loga winksmiley.jpg
teleimpact
Dzięki chłopaki. Zerknę i może coś wymyślę....

A najprościej to było by zlecić wykonanie loga, są firmy co za 200zł już zrobią ładne logo.
Ale to już nie moja działka, ja miałem tylko wykonać ładny top. Admin podrzucił mi czcionkę pod logo tekstowe...

Może zmienię troszkę temat i spytam co sądzicie o Logu tekstowym, bez grafiki, może coś wymyślę;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.