Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: trash :)
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania
pyro
Osobiście mi to betka, ale odnośnie tematu "Odsyłanie ludzi z kwitkiem", można by zrobić na forum dział "śmietnik", w którym tematy byłyby usuwane np. po 5 dniach. Ktoś zadaje pytanie (np) dotyczące "headers already sent", ktoś odsyła do wspomnianego w powyższym temacie laik zbioru, a szczebel przenosi temat do śmietnika, autor tematu spogląda na link i wszyscy happy.


Tak jak wspomniałem mi to głównie betka, ale musiałem czekać chwilę aż gierka mi sie zainstaluje to sobie napisałem posta, bo "śmietnik" ciekawy gadżet do forum.
webdice
Dział śmietnik istnieje, ale nie ma sensu go upubliczniać bo nie trafiają tam tylko w/w tematy, ale jeszcze spam i niechciane reklamy. Nie widzę powodu dla którego ktoś miałby odsyłać inna osobę do śmietnika, zamiast do innego tematu.
AdvMDev
Eee... Jakbyś się zachował, widząć 1001x ten sam temat? Tym bardziej, że odsyłanie ludzi "do śmietnika" brzmi (co najmniej) śmiesznie.
Nie prościej zrobić FAQ?
.radex
Cytat(AdvMDev @ 10.01.2009, 22:57:51 ) *
Eee... Jakbyś się zachował, widząć 1001x ten sam temat? Tym bardziej, że odsyłanie ludzi "do śmietnika" brzmi (co najmniej) śmiesznie.
Nie prościej zrobić FAQ?


Jest FAQ, tylko nie każdy umie szukać. Na forum jest w temacie, na phpedii jest ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.