Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Filmy pełnometrażowe online
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
kiddy
Proszę o ocenę strony --zmoderowano--
erix
  1. Marginesy gryzą? Wszystko na kupie... Daj trochę więcej powietrza.
  2. Poza tym, jakim prawem dajesz deklarację strict dla dokumentu mającego ponad 160 błędów...?
  3. Uważasz, że Twój CAPTCHA przy rejestracji jest skuteczny? Jesteś w błędzie.

Ocena końcowa: 6/10
pyro
1. brak polskich znaków i PHPSESSID przesyłanu w URL...

2. pełna ścieżka do twojej strony:

Kod
/home/klient.dhosting.pl/nofair/filmz.dkonto.pl/public_html/

Zrób jakąś pobsługe błędów

3. brak potwierdzenia e-maila, moglem se wpisac cokolwiek chcialem...

4. Fajnie że se można obejrzeć pełnometrażowy film online, podoba mi się pomysł

5. kiepski captcha o czym wspomniał erix

6. Przy dodawaniu komentarza do filmu wogóle nie widać pól do wypełnienia, weź jakiś bardziej szary kolor smile.gif

7. Design mimo iż prosty to całkiem wygodny. (EDIT: "Design by: styleshout downloaded from attic Lab | " wcześniej tego nie zauważyłem...)
8. wtf? kliklem pare razy i mnie wylogowało.

9. Wygodne by było, gdybyś dodał opcje "zapamietaj logowanie"
kiddy
3. W najbliższym czasie zamierzam zrobić.
5. tzn co jest nie tak?
6. dobra uwaga
7. Mimo że darmowy to jednak moim zdaniem niczego sobie i chyba narazie nie ma potrzeby go zmieniać.
8. Bawiłem się z tymi sesjami ;] Nie przesyła już w URL
9. W najbliższym czasie dodam.
erix
Cytat
5. tzn co jest nie tak?

Pierwszy lepszy OCR jest w stanie bez problemów odczytać taki kod.
webasek
Nie da się zarejestrować cały czas "Zle przepisałe� kod z obrazka" ?
kiddy
Sprawdzałem wszystko jest ok.
kaniagandzowski
tak z ciekawości spytam się. Jak wygląda sprawa legalności tej strony. Czy tak można umieszczać filmy pełnometrażowe?
Kildyt
Cytat(kaniagandzowski @ 22.12.2008, 23:22:37 ) *
tak z ciekawości spytam się. Jak wygląda sprawa legalności tej strony. Czy tak można umieszczać filmy pełnometrażowe?

No właśnie, jeżeli nie to temat powinien zostać zablokowany.
Wydaje mi się dziwny 1. punkt regulaminu:
Cytat
§1 Założenia ogólna
-Redakcja strony www.filmz.pl nie odpowiada za umieszczone materiały na stronie oraz ich wykorzystanie.

Nie można do regulaminu "wcisnąć" wszystkiego.
kiddy
Sprawa legalności wygląda tak że, filmy nie leżą na naszych serwerach my tylko pośredniczymy w oglądaniu.
luzak124
Cytat
Sprawa legalności wygląda tak że, filmy nie leżą na naszych serwerach my tylko pośredniczymy w oglądaniu.

"pośredniczymy" - czyli ułatwiacie obejrzenie filmy za darmo co jest łamaniem prawa smile.gif

poza tym filmy na stronie z której wy je bierzecie czyli megavideo.com są umieszczane tylko do 71 minuty filmu a wy na swojej stronie opisujecie metodę jak obejrzeć film do końca smile.gif
keylogger
Cytat(luzak124 @ 24.12.2008, 12:40:01 ) *
"filmy na stronie z której wy je bierzecie czyli megavideo.com są umieszczane tylko do 71 minuty filmu a wy na swojej stronie opisujecie metodę jak obejrzeć film do końca smile.gif

1. 72 minuty
2. na megavideo można obejrzeć cały film, tyle że trzeba odczekać 54 minuty by oglądać dalej.
3. wymiana linków według prawa nie jest nielegalna. na stronie zamieszczony jest tylko tak naprawdę link do innej strony (na google poszukamy tez będzie jakiś link), a to że otwiera się strona z filmem z megavideo na innej stronie, jest tylko odmianą wymiany linków.
Prosty przykład "luki" prawnej za zniewagę głowy państwa idzie się siedzieć, ale podanie komuś linka do strony gdzie znajduje się litania bluźnierstw na prezydenta, nie jest już przestępstwemm/.
Kildyt
Cytat(keylogger @ 3.03.2009, 13:39:45 ) *
1. 72 minuty
2. na megavideo można obejrzeć cały film, tyle że trzeba odczekać 54 minuty by oglądać dalej.
3. wymiana linków według prawa nie jest nielegalna. na stronie zamieszczony jest tylko tak naprawdę link do innej strony (na google poszukamy tez będzie jakiś link), a to że otwiera się strona z filmem z megavideo na innej stronie, jest tylko odmianą wymiany linków.
Prosty przykład "luki" prawnej za zniewagę głowy państwa idzie się siedzieć, ale podanie komuś linka do strony gdzie znajduje się litania bluźnierstw na prezydenta, nie jest już przestępstwemm/.
Żaden aktualnie żyjący człowiek nie wymyśli Ci doskonałego prawa. Przepisy regulują nasze zachowania, ale najlepszym hamulcem jest ludzkie sumienie. Jeżeli nawet nie łamie się prawa to można zagubić się w moralności i człowieczeństwu.
Polskie prawo jest na tyle niedopracowane, że 10 osób może ten sam fragment zrozumieć na 10 różnych sposobów.

Ostatnio doszedłem do wniosku, że podawanie w sloganie strony takich słów jak: "najlepsze", "największy", jest zabiegiem czysto marketingowym. Każdy użytkownik może inaczej widzieć stronę i to co dla jednego jest najlepsze, dla drugiego może być kiepskie.

Co do strony to design jest kiepski. Logotyp mi nic nie mówi. W kodzie jest niepoprawna tabulacja. Strona na tabelkach? Bleeee... Za długi tytuł. Google nie lubi takich podstępów.
mike
Cytat(Kildyt @ 3.03.2009, 16:01:32 ) *
W kodzie jest niepoprawna tabulacja.
Masz na mysli wcięcia w kodzie? Przecież one sa bez znaczenia. Ogólnie im mniej białych znaków tym lepiej.
in5ane
Ta strona jest całkowicie nielegalna. Tyle w tej sprawie. Jesteś pośrednikiem, więc pomagasz złodziejom i dlatego sam jesteś złodziejem. Nie kwestionuję, że ja nim nie jestem. Ale koleżko, nie pisze, że jesteście legalni. Bo jeden wjazd prokuratury i wpadacie i siedzicie.
pyro
Cytat(in5ane @ 4.03.2009, 19:07:54 ) *
i dlatego sam jesteś złodziejem. Nie kwestionuję, że ja nim nie jestem.

I tyle wystarczy żebyś uciszył swoją jadaczkę smile.gif

A co do legalności? Hmm... jakoś darkwarez nadal istnieje mimo, żek ażdy go zna
in5ane
Nie uciszaj mnie koleżko. Bo cały ten portal filmz to jest nielegalna strona i tyle. Koniec w tym temacie. Co do tego DarkWarez, to istnieje miliard warezów, torrentów itp., każdy o tym wie, ale wszystkie są nielegalne.

Pozdrawiam ;]
Cysiaczek
Nie nam decydować, czy legalna, czy nie. Na php.pl po prostu nie linkujemy do stron, które w jakikowiek sposób udostępniają lub pośredniczą w udostępnianiu materiałów chronionych prawem autorskim bez zgody właściciela tych praw. Inaczej mówiąc - po prostu zamykam i wywalam linki, bo mi się to mało etyczne zdaje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.