Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [design] Autobusy
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
pg_dn
Projekt graficzny strony, tematyka jak w temacie - autobusy.


Strona ma być prosta, czytelna, intuicyjna i lekka. Zawierać będzie niewiele treści, w sumie pełnić będzie rolę wizytówki - najwazniejsze informacje o firmie. 



http://img257.imageshack.us/img257/3720/projekt3betasy0.jpg


treść jak na razie tylko przykładowa
nrm
bardzo słabe, mierny z minusem winksmiley.jpg a ten kwadrat na autobusie to już w ogóle ni przypiął, ni przyłatał winksmiley.jpg
Kildyt
Nie podoba mi się. IMHO zbyt mała szerokość strony. Kolory nie przypadły mi do gustu. Jest zbyt jaskrawo. Logotyp nic nie prezentuje. Powinien być powiązany z autobusem itp. Do menu dodałbym pozycję "kontakt". Starsza wersja według mnie jednak lepsza.

PS Co do wow3k. Sprzedajecie gold do world of warcraft? hehe, sory, nie mogłem się powstrzymać biggrin.gif
pg_dn
nie ma to nic wspólnego z World of Warcraft;]. Czyli widze projekt do kosza...
phpion
Cytat(pg_dn @ 6.12.2008, 18:47:08 ) *
Czyli widze projekt do kosza...

Tak, miernota. Top słabiutki, o kwadracie powiedział Ci już ~normanos. Dalej mamy menu: przyciski zdecydowanie za duże i do tego średnio estetyczne. Poniżej content ("lepszej" zawartości nie mogłeś wybrać? laugh.gif ): dane kontaktowe wydają się kompletnie oderwane od pozostałej zawartości. Całość bardzo mizerna.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.