Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Layout do oceny - każde cenne spostrzeżenie mile widziane
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
marcelooo
Witam wszystkich forumowiczów,

Chcę dziś podrzucić do Waszej oceny layout portalu, każde
cenne spostrzeżenie mile widziane. Z góry serdeczne dzięki.

www.machnicki.com.pl/idol.jpg

Pozdrawiam
marcelooo
punkomuzykant
Te strzałki przy "więcej kobiet" itd są zbyt biedne w stosunku do reszty strony. Z mojej strony tyle w temacie ;p Ogólnie całkiem spoko.
Spawnm
dopracuj [nie masz jeszcze konta?] mało widoczne robione na odwal aby było ... daj pod formem logowania
devnul
starasz się iść z duchem czasu ale to nie bardzo wychodzi, wszędzie pełno tych pseudowebdwazerowych zaokrąglonych teł - paskudnie to wygląda jak nie jest odpowiednio dobrane i dopasowane w dobrych miejscach (a wszędzie na stronie to nie jest dobre miejsce). Poza tym typografia leży i kwiczy.
Strona do mnie całkowicie nie przemawia - ona na mnie krzyczy, a tego nie lubię.

i tak trochę OT: kolejny serwis (bo portalem to to nie jest i nie będzie - pogooglaj za definicją) w stylu fotka/nasza-klasa/grono/hot or not. Ludzie czy wy myślicie że w internecie jest miejsce na 10 miliardów identycznych niemalże stron? Zdobędziesz 5 może 10 użytkowników i na tym się skończy. Zacznijcie ruszać głowami i wymyślcie coś nowego albo jak już musicie to sklonujcie coś czego nie ma. Bo taki klon klona z klona w dodatku nie powalający wykonaniem i jak sądzę nie oferujący nic nowego/nadzwyczajnego to zwyczajnie marnowanie czasu.
Mlodycompany
kolorystycznie troszke słabo ale ogólnie wpożo. 9/10
l0ud
5/10, bo na jednym efekcie nie można oprzeć całej strony. Niemniej jest estetycznie.
.radex
Nie ma tragedii, ale IMHO trochę za dużo cieni, odbić, gradientów, "szklanych" efektów winksmiley.jpg

Czyli po prostu przebajerowałeś tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.