Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www]eurotyre.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
boddah85
Proszę o konstruktywne uwagi odnośnie strony http://www.eurotyre.pl/

Z góry dziękuję.
AxZx
ukryj przed botami adres email bo klient za chwile bedzie musial usunac ta skrzynke bo nie bedzie wstanie odfiltrowac wiadomosci od ludzi.
kazag
ładna, schludna, czytelna mi się podoba, jeśli chodzi o wyglad oczywiscie, kod niech ocenia ktoś, kto się lepiej zna.
hateman
No git smile.gif
Widziałem wiele stron z oponkami i żal mi było tych co się chwalili, że je robili.
Twoja jest na reszcie na poziomie.
Doczepić to się mogę tylko do regulaminu. Trzy razy powtórzony nagłówek :Regulamin" smile.gif
devnul
kłamiesz o walidacji, brak semantyki [cena nagłówkiem - LOL] lay mi nie podchodzi (ale to kwestia gustu), linkujesz stronę która ma 301 - na inną domenę - domyślać się tylko mogę że próbujesz zdobyć w ten sposób linki na adres podany w Twoim poście a następnie zlikwidujesz przekierowanie i postawiwsz jakiś spamerski syf - jeśli się mylę - to przepraszam - ale dla mnie to podejrzane.
boddah85
Nie miałem zamiaru kłamać, ani uciekać się do żadnych praktyk spamerskich(takie było po prostu życzenie klienta). Serdecznie dziękuję za uwagi, a zgłoszone błędy poprawię smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.