Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP][HTML][CSS][MYSQL]Deterministyczne niedeterminizm
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
ShrekPl
Witam.

Stworzyłem prosty szablon serwisu składającego się z kilku podstron i wersji językowych. Treści podstron wczytywane są z bazy MySQL i osadzane, bez żadnych warunków dodatkowych, w określone miejsce szablonu. Nic nie uzależnia sposobu prezentacji strony od tego który raz strona jest wczytana. Mimo to kolega twierdzi, że na 4-5 kolejnych przeładowań strony, za każdym razem jest inny nieoczekiwany efekt. Po takim 4-5cio krotnym przeładowaniu, nieoczekiwane efekty powtarzają się. Przeglądarką robiącą takie niespodzianki jest IE i to raczej niektóre (2 systemy/przeglądarki na 8-10 u osób których prosiłem o recenzję). W FF takiego determinizmu brak. Gdzie może tkwić dziwny kruczek?

Dziękuję za pomoc.
Skie
Podaj linka do tej strony czy coś. Prędzej Ci ludzie pomogą na tym forum, jak na własne oczy będą mogli zobaczyć na czym polega ów "kruczek", o którym mówisz.
ShrekPl
Nie za bardzo chcę w tak negatywny sposób, reklamować czyjś serwis. Tym bardziej, że tak jak pisze, nie jest to sparamteryzowane i sposób wyświetlania nie zależy od zewnętrznych danych.
!*!
To czego Ty od Nas oczekujesz? Nie chcesz podać linku, źródła, sam opis? Tak, po tym co napisałeś napewno odgadniemy w czym rzecz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.