Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [inne] Jaki linux?
Forum PHP.pl > Forum > Serwery WWW
WujekLebek
Siemasz,

dziś zamierzam postawić sobie wirtualke z linuxem na którym odpalę apache/MySQL/php oraz framework symfony2 . Teraz pojawia się pytanie - nigdy wcześniej nie miałem doczynienia z linuxem więc nie mam zielonego pojęcia jakiego pobrać. Czy maciem może jakiś link do poradnika jakiego linuxa pobrać I jak poprawnie zainstalować apache/MySQL/php ? poradnik odnośnie instalacji symfony2 jest na ich oficjalnej stronie wiec z tym raczej sobie poradzę smile.gif

Czy Centos będzie ok ?
nrm
centos bedzie spoko. jak to w celach webdev t nie prościej od razu gotowego vagranta z całym srodowiskiem postawić w 3 minuty?
Pyton_000
Jakikolwiek. Zalecane Vagrant

https://github.com/irmantas/symfony2-vagrant
WujekLebek
Cytat(Pyton_000 @ 15.04.2015, 12:56:48 ) *
Jakikolwiek. Zalecane Vagrant

https://github.com/irmantas/symfony2-vagrant


Dziękuję! z tego co widzę, to to spełnia moje potrzeby smile.gif
sazian
polecam debiana, najlepiej jakiegoś malutkiego netinstall
Neymar11
możesz wykorzystać do tego ubuntu server smile.gif
albo debiana lub centos
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.