Hej,
chciałbym zaprojektować klasę obsługującą żądanie. Będzie ona stanowić ważny element przy przetwarzania formularzy. Nie wiem tylko za bardzo jak się do tego zabrać. Posiadam podstawową wiedzę na temat żądań http. Założyłem ten wątek, ponieważ wolę najpierw dowiedzieć się jakie rozwiązania zwykle się stosuje, aby nie wymyślać koła od nowa i nie napisać klasy tak aby się nadawała do kosza.
Dotychczas spotkałem się z klasą request w książce "PHP5. Zaawansowane programowanie". Posiada ona obsługę ciasteczek oraz warunków (ograniczeń) nakładanych na pola formularzy. Z drugiej strony, jest bardzo kobylasta. Nie wiem, czy potrzebna mi jest tak duża funkcjonalność. Jeżeli będziecie chcieli, wypiszę listę pól i metod, jakie się w niej zajmują.
Chciałbym, abyście podzielili się ze mną swoimi podejściami do klasy żądania. Z pewnością przyda mi się ona to innych projektów.