Postanowiełem nauczyć się PHP/MySQL.
Kombinuję swojego cms, na komputerze z windowsem plus xampp, strona na localhoscie wyswietla mi się wszystko prawidłowo, logowanie oraz rejestracja działa, natomiast gdy już wkleiłem ją na serwer gdzie środowisko to linux napotkałem problem.
http://lifeisagame.pl/Dawid/index.php oraz http://lifeisagame.pl/Dawid/index.php?p=news powinno wyśwtelać newsy, niestety tak sie nie dzieje, myślałem, że to problem z mysql, lecz plik docelowy dał mi do zrozumienia że łączy sie z bazą i wyswietla wszystko http://lifeisagame.pl/Dawid/includes/news.php
wydaje mi się że wyświetlkanie w div blokuje połączenie z mysql gdyż formularz logowania i rejestracji wyśwteita się normalnie natomiast wysyłanie i pobieranie danych mysql się nie udaje.
jak zrobić by zawartości /includes wyśwtlały się w divie content ?
Czym to jest spowodowane ?
tak wygląda mój content/środek strony (includes/srodek.php)
<?php { @$fileDefault = "includes/" . $_GET['p'] .'.php'; { $url = $fileDefault; require_once($url); } else } else require_once('news.php'); ?>