Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

5 Stron V  « < 3 4 5  
Closed TopicStart new topic
> Zmiany na "górze", Temat zostanie otwarty przy głosowaniu
AcidBurnt
post 4.08.2007, 13:13:42
Post #81





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 215
Pomógł: 1
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: z ławki przed blokiem

Ostrzeżenie: (0%)
-----


http://phpfi.com/254328 tutaj logi z irca jakby ktos chciał sie dowiedzec o co chodzi :]
Go to the top of the page
+Quote Post
hwao
post 4.08.2007, 14:14:03
Post #82


Developer


Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 844
Pomógł: 20
Dołączył: 25.11.2003
Skąd: Olkusz




Tak to jest, nikt nie ma na tyle silnej wizji żeby ja wprowadzić, wiadomo że nie da rady każdemu godzić smile.gif

Ja bym na waszym miejscu zabrał się za to zupełnie inaczej tongue.gif smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
tiraeth
post 4.08.2007, 15:06:51
Post #83





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 1 789
Pomógł: 41
Dołączył: 30.10.2003
Skąd: Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


@hwao: Wiadomo, że nie da się wszystkim dogodzić jednym pomysłem, dlatego wybierane są cztery nowe osoby, których plany (co normalne) odbiegają (nie)znacznie od siebie.

Skoro przeczytaliście "program", chcieliście go skomentować, to proszę bardzo. Tylko się pytam - dlaczego pod moim adresem poleciały epitety "śmieszny" i "żałosny" w zamierzeniu obrażenia mnie (edit: mówię o tym, bo został wrzucony log z irca... więc zaczęło to być częścią dyskusji na forum)

Plan tudzież program wyborczy (bleh, nie lubię tego słowa), to przecież subiektywna ocena sytuacji, jaka jest na PHP.pl, a skoro IRC jest częścią PHP.pl (a jeśli nie jest, to co robicie pod domeną php.pl) to mam prawo powiedzieć, co mi się nie podoba. Jeśli uważacie, że to normalne, że na publicznym ircu znajduje się kanał #sex (nie interesuje mnie, jakie dyskusje tam są prowadzone), który jest widziany z /list, to się Wam dziwie.

IRC powinien być platformą wymiany informacji nie tylko między zwykłymi użytkownikami, ale także załogą PHP.pl. Mówiąc o reorganizacji, mówiłem o zrobieniu porządku w kanałach (#php.pl, #hyde, #staff, #kasart98, #tech, #faq) - jeśli tak ma nie być, to by nie było. Gdybym nawet dostał się do Zarządu, to na pewno nie podejmowałbym decyzji arbitrażowo. Ale Wam się chyba wydaje, że to wybory na jakieś wodza Związku Radzieckiego...
Go to the top of the page
+Quote Post
Cudi
post 4.08.2007, 21:01:25
Post #84


Administrator planeta/IRC


Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 385
Pomógł: 0
Dołączył: 19.04.2003
Skąd: Zabrze

Ostrzeżenie: (0%)
-----


@tireath: może wspomnisz o odgrażaniu się użytkownikom IRC'a, że już niedługo (jak się domyślam - po wyborach) usuniesz ich z serwera? Włącznie najróżniejszymi epitetami? Może to dlatego byłeś obrażany jakże wulgarnymi, w porównaniu do używanych przez Ciebie, epitetami "śmieszny" i "żałosny"?

Co do reorganizacji - spokojnie i powolutku, na razie czekamy na nowy serwer. A kanał #sex - jeśli społeczność (bo to o nią w tym wszystkim chodzi) ma takie potrzeby, to niech sobie taki kanał jest. Dodałem i zablokowałem mu mode +s, żeby nie był wyświetlany w /list.

Nie wspomnę, bo sami mówicie, że IRC nie ma nic wspólnego z forum. Po drugie, to, że usunę, to mówiłem to do jednej osoby, którą już raz admin chciał z tamtąd usunąć (osoba ta była także tymczasowo usunięcia z forum). Epitety epitetami, nie myśl (skoro masz logi), że tylko ja używałem tych "najróżniejszych epitetów". Po trzecie, przeprosiłem wszystkich za dzisiejszą sytuację, co nieznaczy, że będę pozwalał na nazywanie mnie "psem". EOT
tiraeth


--------------------
"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."
Cudi's devBlog
Go to the top of the page
+Quote Post
nasty
post 4.08.2007, 22:18:47
Post #85





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 634
Pomógł: 14
Dołączył: 27.05.2006
Skąd: Berlin

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dzięki papalce potoczyło się tak:
Cytat
<tiraeth> Wszem i wobec oglaszam, ze przepraszam uzytkownikow IRC.PHP.pl, za dzisiejsze nazwanie was "pustakami" tudziez "kretynami" tudziez "spierdalaj-pan". Wynikalo to ze zbyt goracej (och, gorace laski) sytuacji, jaka sie rozwinela w zwiazku z ... a zreszta, w temacie macie linka.
niniejszym ogłaszam ze sprawa się szczęśliwie rozwiązała smile.gif

ps. Jednak kobiety na ircu się do czegoś przydają tongue.gif

Ten post edytował nasty 4.08.2007, 22:52:45
Go to the top of the page
+Quote Post
stoprocent
post 4.08.2007, 23:14:05
Post #86





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 338
Pomógł: 2
Dołączył: 17.05.2003
Skąd: Kraków , Londyn

Ostrzeżenie: (0%)
-----


No i robi nam sie tu 4 RP cyrk na kolkach winksmiley.jpg
Tylko prosze nie besztajcie mnie odrazu jesli cos zle powiedzialem ; hehe


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
tiraeth
post 4.08.2007, 23:25:39
Post #87





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 1 789
Pomógł: 41
Dołączył: 30.10.2003
Skąd: Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Zgłoszenia zostały przyjęte (nospor ma rozpiskę kandydatów), plany przedstawione (bądź będą dorzucone) na wortalu, więc czekamy na ogłoszenie głosowania.

Do tego czasu, zamykam temat, by dalej nie drążyć tematu, który został zakończony.
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Stron V  « < 3 4 5
Closed TopicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 16.04.2024 - 09:52