Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Google Calendar
ixpack
post 9.12.2011, 09:38:43
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 248
Pomógł: 55
Dołączył: 1.06.2010
Skąd: mam to wiedzieć?

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Czy używacie?
Ja zaczynam używać - tak potężna aplikacja...


--------------------
Łatwo jest być odważnym za murami własnego zamku.
Go to the top of the page
+Quote Post
!*!
post 9.12.2011, 09:51:46
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4 298
Pomógł: 447
Dołączył: 16.11.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


CO temat to lepszy biggrin.gif

Nie. Napisałem sobie własny.


--------------------
Nie udzielam pomocy poprzez PW i nie mam GG.
Niektóre języki programowania, na przykład C# są znane z niezwykłej przenośności (kompatybilność ze wszystkimi wersjami Visty jest wiele warta).
Go to the top of the page
+Quote Post
athabus
post 9.12.2011, 11:30:38
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 898
Pomógł: 48
Dołączył: 2.11.2005
Skąd: Poznań

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Zacząłem używać na poważnie dopiero gdy kupiłem pierwszy telefon z androidem. Synchronizacja telefonu z kalendarzem i automatyczne przypomnienia są naprawdę fajne.
Go to the top of the page
+Quote Post
cojack
post 9.12.2011, 11:32:05
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 898
Pomógł: 80
Dołączył: 31.05.2008

Ostrzeżenie: (20%)
X----


Cytat(ixpack @ 9.12.2011, 09:38:43 ) *
Czy używacie?


Nie.


--------------------
cojack blog - mój blog (na jakiś czas off).
"jak czegoś nie wiem, to nie myślę że wiem" - moja domena
Go to the top of the page
+Quote Post
Speedy
post 10.12.2011, 17:05:53
Post #5





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 651
Pomógł: 28
Dołączył: 4.12.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(ixpack @ 9.12.2011, 09:38:43 ) *
Czy używacie?
Ja zaczynam używać - tak potężna aplikacja...


To jest trolling? Najpierw łosoś, a teraz to...


--------------------
Sygnatura niezgodna z regulaminem.
Go to the top of the page
+Quote Post
ixpack
post 13.12.2011, 12:27:15
Post #6





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 248
Pomógł: 55
Dołączył: 1.06.2010
Skąd: mam to wiedzieć?

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Speedy i reszta hejterów, narzekaczy, wszystko na nie, wszystko wiedzących profesorków, którzy nie chcą pomagać innym: odwalcie się.

albo... Weźcie mnie pochlastajcie, bo jestem ciekawy czy ludziom przypada do gustu to, co google robi. Czy poważnie zainteresować się googloskimi produktami...

Produkty google wyrzynają nowe "koryta rzek" i mają wpływ na wygląd dzisiejszego "internetu"... Albo pochlastajcie mnie bo w ogóle żyję, albo czepcie się tramwaju.

Po co piszecie jak macie gdzieś taki temat? Umarłby sobie spokojną śmiercią... Ale nie... flejm musi być :/ Bo co on pisze, google calendar - istnieje od zawsze i po co w ogóle o tym mówić :/ napisał tylko 2 linijki (tak 2 linijki, a co mam opisywać jak działa, jak można to wykorzystać), lepiej po raz tysięczny doradzać komuś jaką drogę w życiu ma wybrać. Heh... Spojrzenie na świat "geeka": wszyscy to kretyni i to nic, że nie rozumiem tematu innej osoby - bo to kretyn albo trol. Trole to wy - nabijacie się z tematu, nawet nie myśląc o czym jest, który mógłby wnieść coś do waszych łepetynek. Ale zaraz - zapomniałem pozjadali co niektórzy wszystkie rozumy, znają php, c, c#, c++, google go, java, javascript, jquery, umieją na rowerze jeździć, mają paszport polsatu i już pozornie głupi temat o google calendar jest poniżej co niektórych IQ...

athabus - dziękuję za normalną odpowiedź. U mnie w firmie zaczynają prace nad a'la kalendarzem dla małych firm - np. dla dentystów, fryzjerów. Taki manager spotkań, terminów etc. W połączeniu z bazą klientów łatwo jest stworzyć coś fajnego ze statystykami etc.


--------------------
Łatwo jest być odważnym za murami własnego zamku.
Go to the top of the page
+Quote Post
Niktoś
post 13.12.2011, 15:48:04
Post #7





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 195
Pomógł: 109
Dołączył: 3.11.2011

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Cytat
Trole to wy

Wybacz,zrobiłem ci,cośquestionmark.gif

Cytat
Czy używacie?
Ja zaczynam używać - tak potężna aplikacja...


Tak zacząłeś swoją wypowiedź.Zrobiłes fajną reklame google calendar i tylko tyle.
Ja ,a może inni może także nie widzą sensu,motywu takiego tematu.Gdzie tu problem ,jaki chciałbyś przedstawić,gdzie jakieś wnioski ,sugestie na założony przez Ciebie Temat?Pada pytanie ,czy używacie?To Ci ,co niektórzy odpowiedzieli,że tak ,albo nie.Jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć ,zadawaj konkretne pytania,bo te które zadałeś jest co najmniej groteskowe i nic wartościowego nie wnosi do tego forum.
Go to the top of the page
+Quote Post
Speedy
post 13.12.2011, 19:03:40
Post #8





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 651
Pomógł: 28
Dołączył: 4.12.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(Niktoś @ 13.12.2011, 15:48:04 ) *
Wybacz,zrobiłem ci,cośquestionmark.gif



Tak zacząłeś swoją wypowiedź.Zrobiłes fajną reklame google calendar i tylko tyle.
Ja ,a może inni może także nie widzą sensu,motywu takiego tematu.Gdzie tu problem ,jaki chciałbyś przedstawić,gdzie jakieś wnioski ,sugestie na założony przez Ciebie Temat?Pada pytanie ,czy używacie?To Ci ,co niektórzy odpowiedzieli,że tak ,albo nie.Jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć ,zadawaj konkretne pytania,bo te które zadałeś jest co najmniej groteskowe i nic wartościowego nie wnosi do tego forum.


Właśnie o to mi chodzi. Napisałeś, że używasz sobie Google Calendar, jakbyś się wczoraj urodził i pytasz innych: "używacie?". Co mamy Ci odpisać? "Używamy?" "nie używamy?". Nie wiem, co ten temat ma na celu. Ja korzystam z Google Calendar od dawna i sądzę, że większość osób na tym forum jest na bieżąco z produktami Google, ponieważ jest to forum programistyczne. IMO taki wątek na tego typu forum wygląda śmiesznie i komicznie. Gdybyś stworzył taki wątek na jakimś forum o ogólnej tematyce, albo na forum dla zwykłych użytkowników komputera, to bym nie pisał takich odpowiedzi, ale tutaj wygląda to dziwnie i w dodatku, nie wiem, po co ten wątek stworzyłeś.


--------------------
Sygnatura niezgodna z regulaminem.
Go to the top of the page
+Quote Post
batman
post 13.12.2011, 20:06:38
Post #9





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




Wprawdzie pytanie zadanie w bardzo kiepski sposób, ale sam temat ciekawy.
Korzystam z kalendarza Google tylko wtedy, gdy muszę otrzymać przypomnienie przez SMS. W każdym innym przypadku korzystam z kalendarza wbudowanego w Hotmail.


--------------------
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Go to the top of the page
+Quote Post
ixpack
post 14.12.2011, 09:06:13
Post #10





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 248
Pomógł: 55
Dołączył: 1.06.2010
Skąd: mam to wiedzieć?

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(Niktoś @ 13.12.2011, 16:48:04 ) *
Wybacz,zrobiłem ci,cośquestionmark.gif

Tak zacząłeś swoją wypowiedź.Zrobiłes fajną reklame google calendar i tylko tyle.
Ja ,a może inni może także nie widzą sensu,motywu takiego tematu.Gdzie tu problem ,jaki chciałbyś przedstawić,gdzie jakieś wnioski ,sugestie na założony przez Ciebie Temat?Pada pytanie ,czy używacie?To Ci ,co niektórzy odpowiedzieli,że tak ,albo nie.Jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć ,zadawaj konkretne pytania,bo te które zadałeś jest co najmniej groteskowe i nic wartościowego nie wnosi do tego forum.

Nie nic mi nie zrobiłeś.
Masz rację - pytanie wyskoczyło jak filip z konopi. Jest na poziomie przedszkolaka. Nie przemyślałem, że taka łatwa i imo dająca od razu pomysł aplikacja potrzebuje wyjaśnień, dlaczego rozpoczynam temat, nie wiedziałem czy potrzebuje argumentacji - nawet coś tak oczywistego. Dobrze przynajmniej, że hydepark smile.gif
Co do reklamy - nie chciałem żeby to tak wyglądało choć ostatnio zacząłem po produktach i api google buszować - może to taka wczesna ekscytacja wink.gif

Cytat(Speedy @ 13.12.2011, 20:03:40 ) *
Właśnie o to mi chodzi. Napisałeś, że używasz sobie Google Calendar, jakbyś się wczoraj urodził i pytasz innych: "używacie?". Co mamy Ci odpisać? "Używamy?" "nie używamy?". Nie wiem, co ten temat ma na celu. Ja korzystam z Google Calendar od dawna i sądzę, że większość osób na tym forum jest na bieżąco z produktami Google, ponieważ jest to forum programistyczne. IMO taki wątek na tego typu forum wygląda śmiesznie i komicznie. Gdybyś stworzył taki wątek na jakimś forum o ogólnej tematyce, albo na forum dla zwykłych użytkowników komputera, to bym nie pisał takich odpowiedzi, ale tutaj wygląda to dziwnie i w dodatku, nie wiem, po co ten wątek stworzyłeś.

Tak. Ok. Nie pomyślałem, że pewnie każdy tego używa od zawsze. W moim środowisku (emigrant, kumpli programistów, którzy piją co jakiś czas ze mną browar i mają czas pogadać wszystkim i o niczym: 0 - bardziej obracam się w środowiskach ludzi pracujących w fabrykach) nie mam z kim skorygować "przemyśleń".
Proszę mnie źle nie rozumieć - nie szukam kolegów, ale chcę potwierdzić, utemperować to w jakim kierunku idę. Poza tym jakiekolwiek by nie były - aplikacje google dają szeroki wachlarz zastosowań.
Po co założyłem temat: ogólne zainteresowanie google calendar i innymi produktami google. Liczyłem, że ludzie podzielą się sposobami wykorzystania aplikacji, pomysłami zastosowań w swoich aplikacjach etc.
Mniej więcej liczyłem na odpowiedź podobną do wypowiedzi athabus.
Ok pytanie do bani. I przepraszam was za stwierdzenie "Trole to wy" - wcale tak nie myślę. Poniosło mnie, natłok w pracy, śniadania nie jadłem - ale dziś będzie lepiej smile.gif


Cytat(batman @ 13.12.2011, 21:06:38 ) *
Wprawdzie pytanie zadanie w bardzo kiepski sposób, ale sam temat ciekawy.
Korzystam z kalendarza Google tylko wtedy, gdy muszę otrzymać przypomnienie przez SMS. W każdym innym przypadku korzystam z kalendarza wbudowanego w Hotmail.

Co zauważyłem dużo osób używa osobistych kalendarzy. Nie ma na rynku jednak produktu, który wykorzystuje fakt, że ludzie często zapominają o spotkaniach, ważnych i mniej ważnych rzeczach jeżeli nikt im o tym nie przypomni. Jak pisałem zastosowanie w branżach, gdzie klient jest unikatowym "trofeum" jest ogromne (wszystkich api) - przez geolokalizację do kalendarza.

Firmy borykają się z problemami ludzi - ludzie wierzą w kryzys, szukają okazji w internecie, ale i w materialnym świecie.

Ten post edytował ixpack 14.12.2011, 09:12:37


--------------------
Łatwo jest być odważnym za murami własnego zamku.
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 29.03.2024 - 02:14