Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [phpBB3] zliczanie użytkowników
adamantd
post 3.11.2013, 19:48:14
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 228
Pomógł: 7
Dołączył: 15.08.2012
Skąd: Rzeszów

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,
Zainstalowałem phpbb3, i przeniosłem użytkowników z innej strony (nie forum) do dwóch tabel phpbb_users oraz phpbb_user_group, wszystko działa po za jedną rzeczą, forum zlicza 3 użytkowników zamiast tylu ilu powinno. Szukam wszędzie i widzę teoretycznie COUNT wykonany na użytkownikach z parametrem user_type 0 oraz 3.
Tylko jednego mam z parametrem 3, boty z parametrem 2, dwóch których zarejestrowałem przed przeniesieniem użytkowników z innej bazy parametr 0 oraz wszystkich których przeniosłem (ustawiłem im również 0 -zwykły użytkownik). Skrypt zlicza tylko tego z 3 oraz tych dwóch których zarejestrowałem klasycznie. Łącznie 3. Co dziwne kiedy pozmieniam im parametr user_type na 3 to zlicza ich z tym, że oni powinni mieć parametr 0 a nie 3. Jeżeli usunę zliczanego użytkownika z bazy z palca to i tak jest zliczany nadal. W jaki sposób zatem phpbb3 zlicza ilość userów skoro nie COUNTEM ?
Pozdrawiam

Rozwiązane smile.gif Człowiek zagłębia się głęboko w kod a rozwiązanie było tak banalne, że aż wstyd hehe pozdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 23.04.2024 - 09:44