Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Gra przez przeglądarkę., Prosimy o przysyłanie pomysłów i gotowych skryptów.
tromarek1
post 2.09.2012, 13:51:18
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 45
Pomógł: 0
Dołączył: 4.03.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam.
Chciałbym zaprosić wszystkich użytkowników forum.php.pl do wspólnej dyskusji na temat mojej gry przez przeglądarkę.
W chwili obecnej gra ma służyć tylko do testów.
Chciałbym, abyście pisali tutaj co byście dodali w tej grze i ewentualnie co byście zmodyfikowali.
Niektóre skrypty są niedokończone, więc mogą nie działać.

Dodam tylko, że gra ma być typu gangsterska i nazywać się GANGSTA LIFE.

Prosiłbym też o pomoc w tworzeniu statystyk, nazw i cen produktów (bronie, pancerze, jedzenie dodające punkty życia itp.).
Chciałbym wprowadzić również lepszą wersję mapki opartą na języku javascript, którego niestety nie znam. Dlatego ewentualnie proszę o pomoc w stworzeniu mapki, która co 1 lub 2 sekundy zapisuje położenie gracza bez ciągłego odświeżania całej strony.

Link do wersji testowej gry.

Ukończono:
-Skrypt pracy
-Skrypt walki z innymi graczami
-Skrypt sklepu
-Skrypt ekwipunku
-Skrypt leczenia +1hp co 3minuty, premium co 2minuty
-Rozdawanie statystyk(trening)

Wymagające poprawki(proszę o pomoc):
-Skrypt Otyłości (ZA każdym razem gdy coś zjemy podwyższa cenę produktów o jakiś procent)
-Skrypt mapy za każdym razem ładuje od nowa całą stronę.
-Polowanie <-- tu wiem jak sobie poradzić, nie potrzebuję pomocy.

Nie zaczęte:
-Wykup premium
- Lista graczy od najwyższego poziomu do najniższego
- Brak poziomów.

Do całkowitej edycji:
-Skrypt szpitala (Jeśli zginiemy, trafiamy tam na określony czas).
Powód edycji: [Daiquiri]: Przenoszę do odpowiedniego działu
Go to the top of the page
+Quote Post
dr_NO
post 2.09.2012, 13:58:40
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 197
Pomógł: 15
Dołączył: 10.09.2006
Skąd: Siemianowice Śląskie / Katowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Nie ten dział,
ale co mi tam, na szybko:
zarejestrowałem konto z loginem Luj, zalogowałem się przez małe l
hasło dałem jeden znak: 1;
Cytat
dziekujemy za zalogowanie sie. odswiez strone by przejsc do gry!

"hał fan"

mieszasz polskie nazwy zmiennych z angielskimi.

Setki błędów.

Brak jakiejkolwiek grafiki (!)

podatne na ataki ;>


--------------------
woop woop.
Go to the top of the page
+Quote Post
tromarek1
post 2.09.2012, 14:07:31
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 45
Pomógł: 0
Dołączył: 4.03.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


o jakiej podatności na ataki tu piszesz? Co tu jest nie tak? Mi się nie udało włamać na własny serwer.
Po drugie: najpierw skrypty, potem grafika. Na chwilę obecną mam już przygotowany szablon.
Tak będzie wyglądało http://www.tromar.cba.pl/gra/gangsta%20life.png
Co do logowania to aktualnie to już poprawiam.

Dzięki za komentarz. Zaraz poprawię resztę. Coś jeszcze zauważyłeś?

Go to the top of the page
+Quote Post
!*!
post 2.09.2012, 15:42:30
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4 298
Pomógł: 447
Dołączył: 16.11.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Bardzo amatorsko.
Cytat
Insert title here

Cytat
Login powinien zawierać minimum 6 znakow

Żart? Słaby.
Cytat

Brak, przyjaznych linków.
Brak wyświetlanych błędów.

Cytat
Dlatego ewentualnie proszę o pomoc w stworzeniu mapki, która co 1 lub 2 sekundy zapisuje położenie gracza bez ciągłego odświeżania całej strony.

Tak zarżniesz serwer. Zainteresuj się websockets, lub long polling.

Cytat
o jakiej podatności na ataki tu piszesz?


Obstawiałbym że wszystkie jakie tylko są. Przykład już poleciał wyżej.
Widać że jesteś początkujący, ale pracuj dalej.


Cytat
nie istnieje takie konto

Po co mi to wiedzieć, potencjalne zagrożenie.

Ten post edytował !*! 2.09.2012, 15:44:19


--------------------
Nie udzielam pomocy poprzez PW i nie mam GG.
Niektóre języki programowania, na przykład C# są znane z niezwykłej przenośności (kompatybilność ze wszystkimi wersjami Visty jest wiele warta).
Go to the top of the page
+Quote Post
tromarek1
post 2.09.2012, 16:07:58
Post #5





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 45
Pomógł: 0
Dołączył: 4.03.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


taki początkujący już nie jestem. Uczę się już 4 lata. Tak naprawdę to ja nie tworzę tej gry od podstaw. Ściągnąłem niektóre rzeczy od jakiegoś użytkownika innego forum (Krótko mówiąc chciałem jak najszybciej skończyć projekt) Niestety, przez te błędy siedzę nad tym dłużej niż gdybym tworzył wszystko od podstaw. Wiele już poprawiłem, ale też wiele mi jeszcze zostało. Mam zamiar zmienić końcówkę index.php?action=questionmark.gif?.


Instert title here <<-- Po prostu brak tytułu
A co do login powinien zawierać minimum 6 znakow to nie wiem do czego się uczepiłeś

Cały skrypt logowania był zmieniany tylko trochę. Wcześniej jeśli się zalogowałeś, pokazywało twój login i hasło. Więcej się tam nie bawiłem.
Mnie osobiście wkurza w tym skrypcie gdy założymy przedmiot i po jakimś czasie odświeżymy, to przedmiot znowu się chowa.

Teraz czekam na podpowiedzi. Co można dodać. Przypominam to ma być gra o tematyce gangsterskiej
Go to the top of the page
+Quote Post
!*!
post 2.09.2012, 16:21:41
Post #6





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4 298
Pomógł: 447
Dołączył: 16.11.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Tylko że to co przedstawiłeś nie nadaje się jako środowisko produkcyjne, a jeszcze trudniej żeby to było produktem komercyjnym.
Odbieram to jako naukę i nic ponad to.
Lista tego co bym poprawił jest długa, ponieważ mam inne podejście do planowania i wdrażania tego typu aplikacji. I zwyczajnie zmiany takie by Ci się nie opłacały, ponieważ byłoby trzeba wywalić całość.

Nic w zasadzie też nie przedstawiłeś, ot 3 formularze, kilka zapytań do bazy i coś w JS co ma symulować świat gry i poruszanie się po nim. Jak na produkt który ma być GRĄ, w ogóle jej nie przypomina i jest daleki od tego, aby nazwać go "podręcznikowym przykładem wysyłania i odbierania danych z DB".

Cytat
A co do login powinien zawierać minimum 6 znakow to nie wiem do czego się uczepiłeś

Tak w skrócie... To bzdura, bo niby dlaczego ktoś nie miałby mieć loginu który ma 3 znaki? Rozumiem blokadę na min 2, ale 6?


--------------------
Nie udzielam pomocy poprzez PW i nie mam GG.
Niektóre języki programowania, na przykład C# są znane z niezwykłej przenośności (kompatybilność ze wszystkimi wersjami Visty jest wiele warta).
Go to the top of the page
+Quote Post
Szymciosek
post 2.09.2012, 16:29:40
Post #7





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 168
Pomógł: 126
Dołączył: 5.02.2010
Skąd: Świdnica

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Co do loginu może być krótszy, ale hasło to chyba min 6. Takie jest moje zdanie.

Pomysł może i dobry, gorzej z realizacją.
Go to the top of the page
+Quote Post
Damonsson
post 2.09.2012, 17:04:04
Post #8





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2 355
Pomógł: 533
Dołączył: 15.01.2010
Skąd: Bydgoszcz

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Skoro login musi mieć 6 znaków, to jakim cudem zarejestrowałem gracza "asd"? Sprawdzaj to. Po za tym mogę zmienić każdemu graczowi hasło, wystarczy, że znam login (edit: nie zmienić, tylko dopisać swoje własne na które mogę się zalogować na ten sam login) smile.gif

Zabezpiecz to porządnie. Pomysł ciekawy.

Ten post edytował Damonsson 2.09.2012, 17:08:18
Go to the top of the page
+Quote Post
Niktoś
post 2.09.2012, 17:24:11
Post #9





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 195
Pomógł: 109
Dołączył: 3.11.2011

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Jak na kogoś kto już 4 lata siedzi w programowaniu to słabiutko to wygląda.Brak jakiejkolwiek asynchroniczności, każdy request=przeładowanie strony.Efekty, Skrypt pracy,Skrypt leczenia -dopiero po odświeżeniu strony?
Jak ktoś wspomniał do tego typu rzeczy jak gry fajnie byłoby użyć websokety.
Już nie będę mówił o zabezpieczeniach , prócz walidacji pól login,hasło email, ich po prostu nie ma.
Mapka ruchów będzie tej wielkości?

Ten post edytował Niktoś 2.09.2012, 17:26:52
Go to the top of the page
+Quote Post
klocu
post 2.09.2012, 17:41:57
Post #10





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 291
Pomógł: 45
Dołączył: 21.08.2007

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Podsumuję to tak:
Cytat
zycia: 100 / 100
asdasd zaatakowal asd zabierajac mu 13 punktow zycia
asd zaatakowal asdasd zabierajac mu 15 punktow zycia
asdasd zaatakowal asd zabierajac mu 14 punktow zycia
asd zaatakowal asdasd zabierajac mu 13 punktow zycia
asdasd zaatakowal asd zabierajac mu 13 punktow zycia
asd zaatakowal asdasd zabierajac mu 16 punktow zycia
asdasd zaatakowal asd zabierajac mu 15 punktow zycia
asd zaatakowal asdasd zabierajac mu 14 punktow zycia
asdasd zaatakowal asd zabierajac mu 14 punktow zycia
asd zaatakowal asdasd zabierajac mu 16 punktow zycia
asdasd zaatakowal asd zabierajac mu 17 punktow zycia
asd zaatakowal asdasd zabierajac mu 17 punktow zycia
asdasd zaatakowal asd zabierajac mu 17 punktow zycia
asd zaatakowal asdasd zabierajac mu 12 punktow zycia

Remis. Nikt nie stracił, nikt nie zyskał

asdasd konczy walke i pozostaje mu -3 punkto zycia
asd konczy walke i pozostaje mu -3 punkto zycia


Ujemne życie - chce to w rzeczywistości biggrin.gif

Cytat
zycia: 0 / 100
Zjadles hamburgera! Dodalo Ci 20 punktow zycia

Zjedz hamburgera Dodaje 20 zycia. Koszt: 60.

Zjadłem 5 i nie dodało mi życia.

--
Mówiąc krótko: bardzo słabo.
Go to the top of the page
+Quote Post
tromarek1
post 2.09.2012, 19:59:48
Post #11





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 45
Pomógł: 0
Dołączył: 4.03.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Co za głupoty gadasz. Mi jakoś dodaje życie.
Co do rejestracji to tylko wersja testowa aby się tylko zarejestrować i przetestować skrypty. Wiele wysiłku w to nie wkładałem.
Co do ujemnego życia to życie zawsze się zeruje. Wystarczy tylko wstawić w ten skrypt jednego if'a.
Co do odświeżania strony to jeszcze raz przypominam Nie wszystko jest moje, a trzeba sobie czasami poradzić jak coś nie działa.
Uczę się programować już 4 lata, ale dopiero pierwszy raz robię grę, tymbardziej że muszę poprawiać skrypty napisane nie przeze mnie tylko przez jakiegoś tumana, który myślał, że jest najmądrzejszy.
Co do skryptu leczenia hamburgerami, to mój błąd (przyznaję się i wiem co należy zrobić. Wystarczy tylko jeszcze raz po wykonaniu polecenia pobrać dane z bazy danych).
Mapkę ruchów jeszcze chciałbym powiększyć przynajmniej trzykrotnie.
Co do rejestracji nicku z 3 literami to musiałem się pogubić i nie tam gdzie trzeba ifa wstawiłem.


Życia nie dodaje jak się kasy nie ma!
Go to the top of the page
+Quote Post
!*!
post 3.09.2012, 04:17:21
Post #12





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4 298
Pomógł: 447
Dołączył: 16.11.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


1. To po co dajesz coś do oceny, co nie jest Twoje?
2. W jakim celu dajesz do oceny coś, co nie jest skończone nawet w 3,5%?
3. Dopracuj to lepiej a nie piszesz że gdzieś nie dałeś if, a mogłeś.
4. Skoro nie dodaje życia jak się niema kasy, to po co jeść hamburgera?

Skończ to. I wtedy wróć, aby było CO oceniać.


--------------------
Nie udzielam pomocy poprzez PW i nie mam GG.
Niektóre języki programowania, na przykład C# są znane z niezwykłej przenośności (kompatybilność ze wszystkimi wersjami Visty jest wiele warta).
Go to the top of the page
+Quote Post
dr_NO
post 3.09.2012, 07:55:47
Post #13





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 197
Pomógł: 15
Dołączył: 10.09.2006
Skąd: Siemianowice Śląskie / Katowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


"Bez jaj mi tu prosze".

A tak dodatkowo, naprawdę myślisz, że KTOKOLWIEK kupi COKOLWIEK w tej grze? TEJ?!

http://www.mojamafia.pl/ganetta
https://www.mafiawars.zynga.com/
http://www.themobster.com/
(!) http://mymafia.pl/

Z Twoim poziomem wiedzy *programistycznej* - no offence - nie zajdziesz zbyt daleko...


--------------------
woop woop.
Go to the top of the page
+Quote Post
binprogrammer
post 3.09.2012, 12:05:44
Post #14





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 249
Pomógł: 8
Dołączył: 10.08.2011
Skąd: Bełchatów

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Cytat
[...]tymbardziej że muszę poprawiać skrypty napisane nie przeze mnie tylko przez jakiegoś tumana, który myślał, że jest najmądrzejszy.


Trochę nie ładnie tak mówić, odwalili czarną robotę za ciebie, a jeszcze nie jesteś wdzięczny, trzeba było napisać od początku to wtedy nie byłoby problemu i byś wiedział gdzie, co i jak.
Go to the top of the page
+Quote Post
tromarek1
post 13.09.2012, 17:13:00
Post #15





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 45
Pomógł: 0
Dołączył: 4.03.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Całą robotę za mnie odwaliłquestionmark.gif Chyba ci się coś pomieszało. On zrobił tylko prowizoryczny skrypt atakowania innych graczy, który będę musiał i tak poprawić; Skrypt kupowania (Poza podatnością na ataki jest wporządku) i pracy. Skrypt ekwipunku jest mój Tak samo skrypty: jedzenie.

Wy tylko potraficie krytykować, a nikogo jeszcze nie widziałem, kto by na tym forum stworzył jakąkolwiek grę.

Ludzie! mam prośbęexclamation.gif Nie wytykajcie już błędów, o których ja wiedziałem już przed założeniem postu tylko powiedzcie co by można było dodać i co poprawić(w sensie ZMIENIĆ).

P.S. Ja nie chcę na tej grze kokosów zbijać. Wystarczy, że premium kupi jedna osoba miesięcznie. Tylko po to, aby utrzymać serwer.
I myślę, że zarobię tym więcej, bo moja gra będzie znajdowała się na facebooku(to jest jeden z powodów dlaczego system rejestracji nie jest dopracowany).



I muszę się przyznać, że już trochę się gubię(Nawet w swoich skryptach). Po prostu dużo robię sam. Jeśli ktoś by zechciał mi pomóc, byłbym bardzo wdzięczny.
Jeśli ktoś umie pixel art lub pisać skrypty to proszę o pomoc.

Moje pixel arty:





P.S.2 : Mapę będę zmieniał na typ jak w plemionach, tylko budynków będzie więcej, bo akcja gry Zacznie się w mieście.

To się tylko wydaje, że to nie jest skończone nawet w 3,5 %. Wiele skryptów i grafik mam jeszcze na komputerze, nie wrzuconych na serwer.


Cytat(!*! @ 3.09.2012, 04:17:21 ) *
"Bez jaj mi tu prosze".

(...)

Z Twoim poziomem wiedzy *programistycznej* - no offence - nie zajdziesz zbyt daleko...


I w każdym temacie musi znaleźć się troll.
Go to the top of the page
+Quote Post
redeemer
post 13.09.2012, 17:39:48
Post #16





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 915
Pomógł: 210
Dołączył: 8.09.2009
Skąd: Tomaszów Lubelski/Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Jeśli chodzi o darmową grafikę do gier to zajrzyj na http://opengameart.org. Polecam również wpis http://www.lostgarden.com/2007/12/how-to-b...-art-needs.html


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
!*!
post 13.09.2012, 19:26:52
Post #17





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4 298
Pomógł: 447
Dołączył: 16.11.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(tromarek1 @ 13.09.2012, 18:13:00 ) *
Wy tylko potraficie krytykować, a nikogo jeszcze nie widziałem, kto by na tym forum stworzył jakąkolwiek grę.

Lubię krytykować, zarówno tak samo jak przyjmować krytykę pod mój kod... to ma wpływ twórczy.

Cytat(tromarek1 @ 13.09.2012, 18:13:00 ) *
Ludzie! mam prośbęexclamation.gif Nie wytykajcie już błędów, o których ja wiedziałem już przed założeniem postu tylko powiedzcie co by można było dodać i co poprawić(w sensie ZMIENIĆ).

To jest dział Oceny. Który ma swój regulamin, który złamałeś (czytaj wyżej).

Cytat(tromarek1 @ 13.09.2012, 18:13:00 ) *
P.S. Ja nie chcę na tej grze kokosów zbijać. Wystarczy, że premium kupi jedna osoba miesięcznie. Tylko po to, aby utrzymać serwer.
I myślę, że zarobię tym więcej, bo moja gra będzie znajdowała się na facebooku(to jest jeden z powodów dlaczego system rejestracji nie jest dopracowany).

O łał, gra na FB będzie... Nie zapominaj o rodzimych produkcjach, GG, NK, Epuls itd.

Cytat(tromarek1 @ 13.09.2012, 18:13:00 ) *
I muszę się przyznać, że już trochę się gubię(Nawet w swoich skryptach). Po prostu dużo robię sam. Jeśli ktoś by zechciał mi pomóc, byłbym bardzo wdzięczny.
Jeśli ktoś umie pixel art lub pisać skrypty to proszę o pomoc.

Ty się gupisz? A co mają powiedzieć ewentualne osoby które miałby się przyłączyć? Dokumentuj kod i sporządzaj notatki.

Cytat(tromarek1 @ 13.09.2012, 18:13:00 ) *
To się tylko wydaje, że to nie jest skończone nawet w 3,5 %. Wiele skryptów i grafik mam jeszcze na komputerze, nie wrzuconych na serwer.

Być może. Tylko że przedstawiłeś te 3,5% do oceny. Ile ten skrypt ma linijek? Jeśli mniej niż 3k (nie licząc komentarzy i białych znaków) to słabo, policz tak z ciekawości np. sloccount


Cytat(tromarek1 @ 13.09.2012, 18:13:00 ) *
I w każdym temacie musi znaleźć się troll.


Źle zacytowałeś, to nie ja się wypowiedziałem wink.gif


--------------------
Nie udzielam pomocy poprzez PW i nie mam GG.
Niektóre języki programowania, na przykład C# są znane z niezwykłej przenośności (kompatybilność ze wszystkimi wersjami Visty jest wiele warta).
Go to the top of the page
+Quote Post
scanner
post 15.09.2012, 08:41:39
Post #18





Grupa: Zarząd
Postów: 3 503
Pomógł: 28
Dołączył: 17.10.2002
Skąd: Wrocław




Jeśli autor posta nie zacznie słuchać co mówią mądrzejsi od niego (a zarazem tacy, którzy nie "biorą jakiegoś skryptu z innego forum"), nie zaprzestanie obrażać innych użytkowników mianem "troll" i podobnymi i zacznie krytykę traktować konstruktywnie a nie jako ataki na jego święta osobę, podejmę odpowiednie środki zaradcze.

Co do tematu:
1. Brak scenariusza, brak pomysłu, brak roadmap...
2. Pojęcie "Skrypt" - nadmiernie używane. "Skrypt szpitala" - już samo to zakłada tak popieprzoną logikę aplikacji, że wolałbym nie oglądać kodu. "Skrypt otyłości" ? WTF na Teutatesa?
3. Gubisz się we własnym kodzie - po 4 latach doświadczenia, powinieneś umieć pracować z większym kodem, znać narzędzia do dokumentowania (PHPDoc), narzędzia do zarządzania wersjami (GitHub na przykład)
4. Brak krytycznej postawy do samego siebie - zajumałeś czyjś popsuty kod, psujesz go jeszcze bardziej i masz czelność jeszcze obrażać innych, którzy na Twoją własna prośbę wytykają Ci podstawowe błędy w Twoim działaniu.

Źle, źle i jeszcze raz źle.


--------------------
scanner.info
Warto pamiętać: KISS, DRY
Go to the top of the page
+Quote Post
#luq
post 15.09.2012, 16:19:54
Post #19





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 589
Pomógł: 91
Dołączył: 22.05.2008
Skąd: Gliwice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Odbiegając lekko od tematu.

@tromarek1, nie wiem ile masz lat i mam nadzieję że jeszcze dość mało i z czasem zmądrzejesz. Dawno nie widziałem wokół otaczających mnie ludzi tak aroganckiej osoby. Poddajesz coś pod ocenę i kiedy dowiadujesz się, że wszyscy uważają to za kiepskie, skaczesz im do gardeł. Jeśli ~10 pierwszych, niezależnych, oceniających osób uważa Twoje działo za marne to chyba coś w tym musi być, prawda? Naprawdę, uwierz! Nikt nie jest zazdrosny o to, że jesteś "tak dobry" bo napisałeś tą "grę". Bo jedynie tak umiem sobie wytłumaczyć Twoje słowa:

Cytat
Wy tylko potraficie krytykować, a nikogo jeszcze nie widziałem, kto by na tym forum stworzył jakąkolwiek grę.


Jeśli nie zachowasz otwartego umysłu, nie odrzucisz sceptyzmu i będziesz uważał że wszystko wiesz zawsze lepiej to nie zostaniesz nigdy dobrym programistą. Ba! Nie zostaniesz nawet dobrym pracownikiem w żadnym innym zawodzie.


--------------------
Moja gra - scraby.io
Go to the top of the page
+Quote Post
binprogrammer
post 15.09.2012, 16:29:18
Post #20





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 249
Pomógł: 8
Dołączył: 10.08.2011
Skąd: Bełchatów

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Cytat
jeszcze nie widziałem, kto by na tym forum stworzył jakąkolwiek grę


to chyba źle patrzysz,

http://forum.php.pl/index.php?showtopic=166671
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=137504
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=153916
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=131024&st=0
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=143618
http://forum.php.p...pic=169777 warte uwagi
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=105253
http://forum.php.pl/index.php?&showtop...e=show&st=0

pomijając, że niektóre linki nie działają i jeszcze jest tego więcej to jeden link jest na prawdę dopracowany, też hejtowali tą grę, jednak tak jak powiedział poprzednik "nie skakali do gardła", tylko przyjmowali krytyki i poprawiali

Ten post edytował binprogrammer 15.09.2012, 16:29:43
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 18:54